Pazudusi sieviete – tuvinieki lūdz palīdzību

0 Komentāru
Pazudusi sieviete – tuvinieki lūdz palīdzību
Foto: ekrānšāviņš

Marijas Priedaines radinieki lūdz Degpunktā skatītāju palīdzību. 77 gadus vecā kundze bez vēsts pazudusi jau vairāk nekā nedēļu!

Pazudušās kundzes vīrs Viesturs un dēls Raimonds jau vairāk nekā nedēļu bez rezultātiem meklē bezvēsts pazudušo Mariju Priedaini.

Raimonds stāsta, ka kuldīdznieki labi pazinuši viņa māti, kā arī zinājuši, ka viņa sirgst ar Alcheimera slimību. Bijuši gadījumi, kad kāds palīdz kundzei nokļūt mājās, citreiz, ja sieviete noklīdusi, palīgā steigušies pašvaldības policisti, taču šajā reizē, neesot pat aizdomas, kur viņa varētu būt aizgājusi.

Pēdējo reizi kundze redzēta tērpusies melnā virsjakā, brūnā cepurē ar dzelteniem rakstiem un tumšās auduma biksēs ar baltu svītru. Neskatoties uz savu cienījamo vecumu, sievietei esot ogļu melni mati. Kā īpašu pazīmi, Raimonds min to, ka dienā, kad māte aizgājusi no mājām, viņa no pagalma paņēmusi slotu. Iespējams, ka tā viņai līdzi ir joprojām.

Ja pēdējās nedēļas laikā, Kuldīgas apkārtnē esat redzējis attēlā redzamo sievieti, vai jums ir kāda informācija par viņas atrašanās vietu, lūdzam zvanīt pa ekrānā redzamajiem tālruņa numuriem.

0 Komentāru