Pazudušā Vācijas studenta meklēšanu pārņēmuši brīvprātīgie

Komentāri

Ir pagājušas divas nedēļas kopš bez vēsts pazudis apmaiņas students no Vācijas – 23 gadus vecais Stefans Engelbrahts. Policijas izmeklēšana iegājusi trupceļā, tāpēc šķetināt iespējamos puiša pazušanas apstākļus esam uzsākuši mēs un liels skaits brīvprātīgo. Arī šodien Ķīpsalā notika meklēšanas pasākumi.

23 gadus vecais Erasmus programmas students Stefans Engelbrehts Latvijā ieradās 22. janvārī. Viņam kā jau apmaiņas studentam šeit bija sarūpēta dzīvesvieta – Rīgā Kapseļu ielā – Āgenskalna mikrorajonā netālu no studiju vietas, kas savukārt atrodas Ķīpsalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajā dienā puisis iekārtojies, bet jau nākamajā devies uz Erasmus studentu fukšu ballīti augstskolā. Mājās tā arī viņš nepārnāca. Viņa dzīvokļa biedrs Dāvids saka, ka knapi paspējuši iepazīties un viss – Stefans pazudis bez vēsts kā ūdenī iekritis.

Dāvids saka – visi studenti šobrīd palīdz puisi meklēt kā vien var, no likumsargiem lielas atsaucības nav, tāpēc tiek rīkotas brīvprātīgo grupas. Starp studentiem paklīdušas arī runas, ka liktenīgajā naktī Stefans bijis Vecrīgā kādā klubā, bet tā īsti neviens nezin no kurienes šīm baumām aug kājas.

Sava veida nolemtības sajūta, bet pašreiz tā ir versija numur viens. To atzīst arī organizācijas bezvēsts.lv pārstāvji, kuri brīvdienās ar suņiem pārmeklējuši Ķīpsalu, bet šodien no gaisa fotografēja Zunda kanālu cerībā kaut ko atrast.

Ja Zunda kanālā neizdosies neko atrast un laikapstākļi būs labvēlīgi, aktīvisti sola meklējumus turpināt Daugavā, kur ar laivām un speciāliem eholotiem tiks meklēts ķermenis.

Lasi vēl