Komentāri

Ir pagājušas divas nedēļas kopš bez vēsts pazudis apmaiņas students no Vācijas – 23 gadus vecais Stefans Engelbrahts. Policijas izmeklēšana iegājusi trupceļā, tāpēc šķetināt iespējamos puiša pazušanas apstākļus esam uzsākuši mēs un liels skaits brīvprātīgo. Arī šodien Ķīpsalā notika meklēšanas pasākumi.

23 gadus vecais Erasmus programmas students Stefans Engelbrehts Latvijā ieradās 22. janvārī. Viņam kā jau apmaiņas studentam šeit bija sarūpēta dzīvesvieta – Rīgā Kapseļu ielā – Āgenskalna mikrorajonā netālu no studiju vietas, kas savukārt atrodas Ķīpsalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajā dienā puisis iekārtojies, bet jau nākamajā devies uz Erasmus studentu fukšu ballīti augstskolā. Mājās tā arī viņš nepārnāca. Viņa dzīvokļa biedrs Dāvids saka, ka knapi paspējuši iepazīties un viss – Stefans pazudis bez vēsts kā ūdenī iekritis.

Dāvids saka – visi studenti šobrīd palīdz puisi meklēt kā vien var, no likumsargiem lielas atsaucības nav, tāpēc tiek rīkotas brīvprātīgo grupas. Starp studentiem paklīdušas arī runas, ka liktenīgajā naktī Stefans bijis Vecrīgā kādā klubā, bet tā īsti neviens nezin no kurienes šīm baumām aug kājas.

Sava veida nolemtības sajūta, bet pašreiz tā ir versija numur viens. To atzīst arī organizācijas bezvēsts.lv pārstāvji, kuri brīvdienās ar suņiem pārmeklējuši Ķīpsalu, bet šodien no gaisa fotografēja Zunda kanālu cerībā kaut ko atrast.

Ja Zunda kanālā neizdosies neko atrast un laikapstākļi būs labvēlīgi, aktīvisti sola meklējumus turpināt Daugavā, kur ar laivām un speciāliem eholotiem tiks meklēts ķermenis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl