3 komentāri
Pazudis gandrīz divus gadus… Ģimenei ir aizdomas, ka Ivars ir dzīvs un atrodas Rīgas apkārtnē

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes policistiem ir aizdomas, ka bezvēsts pazudušais vīrietis varētu atrasties Rīgā vai tās apkārtnē. Ja esi viņu redzējis vai zini viņa atrašanās vietu, ziņo policijai!

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis lūdz palīdzību bezvēsts pazudušā Ivara Zvanītāja, dzimuša 1955. gadā, meklēšanā, kurš ar radiniekiem nav sazinājies kopš 2015. gada sākuma, un radiniekiem nav zināma viņa atrašanās vieta. Iespējamā uzturēšanās vieta varētu būt Rīga vai tās apkārtne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Augums ap 178 cm, kalsnas miesas uzbūves, mati iesirmi, ūsas un, iespējams, ir brilles. Ja Jūsu rīcībā ir informācija par vīrieša iespējamām atrašanās vai uzturēšanās vietām, lūdzam par to informēt Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas pa tālr.: 63604702, 63604700 vai 110.

Ja I. Zvanītājs nevēlas par sevi sniegt nekādas ziņas radiniekiem, tie vēlētos tikai uzzināt, vai ar viņu viss ir kārtībā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl