3 komentāri
Pazudis gandrīz divus gadus… Ģimenei ir aizdomas, ka Ivars ir dzīvs un atrodas Rīgas apkārtnē

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes policistiem ir aizdomas, ka bezvēsts pazudušais vīrietis varētu atrasties Rīgā vai tās apkārtnē. Ja esi viņu redzējis vai zini viņa atrašanās vietu, ziņo policijai!

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis lūdz palīdzību bezvēsts pazudušā Ivara Zvanītāja, dzimuša 1955. gadā, meklēšanā, kurš ar radiniekiem nav sazinājies kopš 2015. gada sākuma, un radiniekiem nav zināma viņa atrašanās vieta. Iespējamā uzturēšanās vieta varētu būt Rīga vai tās apkārtne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Augums ap 178 cm, kalsnas miesas uzbūves, mati iesirmi, ūsas un, iespējams, ir brilles. Ja Jūsu rīcībā ir informācija par vīrieša iespējamām atrašanās vai uzturēšanās vietām, lūdzam par to informēt Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas pa tālr.: 63604702, 63604700 vai 110.

Ja I. Zvanītājs nevēlas par sevi sniegt nekādas ziņas radiniekiem, tie vēlētos tikai uzzināt, vai ar viņu viss ir kārtībā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl