Pazudis 33 gadus vecs vīrietis

Komentāri
Pazudis 33 gadus vecs vīrietis
Foto: Bezvests.lv

Pazušanas datums: Pirmdien, 18. maijā, ap plkst. 9.00, Saldū bez vēsts pazudis 33 gadus vecais Ints Veinbergs. Ja Jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par Inta atrašanās vietu, lūdzam ziņot – Bezvests.lv, vai pa tālruni 22084084, 110, vai vērsties policijas iecirknī.

Ints bija nomāktā garastāvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā minēts, Ints 18. maijā, plkst, 9:00 izgāja no dzīves vietas Saldū, Brīvības ielā 46 un kopš tā laika par viņu nav ziņu. Ints bija ģērbies zaļi raibā zemessardzes jakā, pelēkas biksēs un melnos gumijas zābakos.

PAZUDIS CILVĒKS!!! Vārds, uzvārds: INTS VEINBERGSPazušanas datums: Pirmdiena, 18. Maijs 2015 – 9:00Pazušanas rajons:…

Posted by bezvests.lv on Wednesday, 20 May 2015

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl