Komentāri
Pavērsiens Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanā. Vēlreiz mēģinās nosaukt vainīgo vārdus
Foto: F64

Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisija vēlreiz mēģinās nosaukt vainīgo vārdus.

Lai gan komisija iepriekšējā sēdē noraidīja priekšlikumu, gala ziņojumā par Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanu iekļaut to amatpersonu vārdus, kuri atbildīgi par lēmumu likvidēt valsts būvinspekciju, deputāte Inguna Sudraba šodien sēdē atkal iesniedza līdzīgu priekšlikumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoreiz vārdu saraksts ir divtik garāks – ne tikai jau iepriekš nosauktie bijušie ekonomikas ministri, valsts sekretāri un premjers, bet arī bijušie finanšu ministri Einars Repše, Andris Vilks un Saeimas dažādu komisiju vadītāji, tostarp pašreizējais finanšu ministrs Jānis Reirs un bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš.

“Sudrabas kundzes priekšlikums ir daudz plašāks un par viņu nāksies balsot. Domāju, ka mēs sākumā varam likt priekšā priekšlikumu izskatīt, vai vispār vēlamies redzēt atbildīgās personas, es konkrēti vēlos, tad varbūt mēs nebalsojam par šiem uzvārdiem atsevišķi, par Sudrabas kundzes priekšlikumu. To redzēs nākamajā sēdē,” norāda komisijas vadītājs Ringolds Balodis.

“Es pašlaik rediģēju tekstus piemiņas grāmatai par Zolitūdi, un tieši vakardien lasīju to, ko rakstīja bojāgājušo glābēju ģimenes. Edgara Reinfelda vecmamma uzrakstīja, ka viņa noteikti zina, ja Edgaram Reinfeldam, bojā gājušam glābējam, būtu vēlreiz jāstāv izvēles priekšā, vai braukt uz Zolitūdi un glābt cilvēkus, zinot, ka viņš ies bojā, viņa ir pārliecināta, ka viņš izdarītu to pašu. Diemžēl mūsu politiķi parāda, ja viņiem atkal būtu jāstāv izvēles priekšā, kā rīkoties, viņi skaidri un gaiši pasaka, ka viņi rīkotos tāpat,” teic biedrības Zolitūde 21.11 pārstāve Regīna Ločmele-Luņova.

Noslēguma sēde Zolitūdes lielveikala Maxima traģēdijas apjomīgā gala ziņojuma izskatīšanai paredzēta pēc pāris nedēļām, 14. septembrī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl