Komentāri
Pavērsiens Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanā. Vēlreiz mēģinās nosaukt vainīgo vārdus
Foto: F64

Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisija vēlreiz mēģinās nosaukt vainīgo vārdus.

Lai gan komisija iepriekšējā sēdē noraidīja priekšlikumu, gala ziņojumā par Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanu iekļaut to amatpersonu vārdus, kuri atbildīgi par lēmumu likvidēt valsts būvinspekciju, deputāte Inguna Sudraba šodien sēdē atkal iesniedza līdzīgu priekšlikumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoreiz vārdu saraksts ir divtik garāks – ne tikai jau iepriekš nosauktie bijušie ekonomikas ministri, valsts sekretāri un premjers, bet arī bijušie finanšu ministri Einars Repše, Andris Vilks un Saeimas dažādu komisiju vadītāji, tostarp pašreizējais finanšu ministrs Jānis Reirs un bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš.

“Sudrabas kundzes priekšlikums ir daudz plašāks un par viņu nāksies balsot. Domāju, ka mēs sākumā varam likt priekšā priekšlikumu izskatīt, vai vispār vēlamies redzēt atbildīgās personas, es konkrēti vēlos, tad varbūt mēs nebalsojam par šiem uzvārdiem atsevišķi, par Sudrabas kundzes priekšlikumu. To redzēs nākamajā sēdē,” norāda komisijas vadītājs Ringolds Balodis.

“Es pašlaik rediģēju tekstus piemiņas grāmatai par Zolitūdi, un tieši vakardien lasīju to, ko rakstīja bojāgājušo glābēju ģimenes. Edgara Reinfelda vecmamma uzrakstīja, ka viņa noteikti zina, ja Edgaram Reinfeldam, bojā gājušam glābējam, būtu vēlreiz jāstāv izvēles priekšā, vai braukt uz Zolitūdi un glābt cilvēkus, zinot, ka viņš ies bojā, viņa ir pārliecināta, ka viņš izdarītu to pašu. Diemžēl mūsu politiķi parāda, ja viņiem atkal būtu jāstāv izvēles priekšā, kā rīkoties, viņi skaidri un gaiši pasaka, ka viņi rīkotos tāpat,” teic biedrības Zolitūde 21.11 pārstāve Regīna Ločmele-Luņova.

Noslēguma sēde Zolitūdes lielveikala Maxima traģēdijas apjomīgā gala ziņojuma izskatīšanai paredzēta pēc pāris nedēļām, 14. septembrī.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl