Patversmē nonācis suns ar pamatīgiem miesas bojājumiem. Lems, vai saimnieki var paturēt

5 komentāri
Patversmē nonācis suns ar pamatīgiem miesas bojājumiem. Lems, vai saimnieki var paturēt

Rekša saimnieki nesaprata, ka dzīvniekam laikus nepieciešams sniegt medicīnisko palīdzību. Tagad suns atrodas patversmē, bet saimniekiem būs jāpierāda, ka viņi turpmāk par viņu tiešām gatavi rūpēties.

 

Pirmās ziņas par suni Reksi Tukuma dzīvnieku patversmē tika saņemtas pagājušajā sestdienā. Zvans pienācis no ciemata Vaski, kas atrodas visnotaļ netālu no Tukuma. Cilvēki stāstījuši, ka dzīvnieks ir ievainots. Taču, tā kā suns nav klaiņojošs un viņam ir saimnieks, kā arī par suņa nedienām informēti ir kaimiņi, patversmes saimniece nav cēlusi trauksmi. Taču bija lieki gaidīt no kāda atbildību vai līdzjūtību – tie, kuri suni ikdienā redzējuši, spējuši mierīgi notiekošajā noskatīties vēl divas dienas.

Foto:

Drīz vien patversmes darbiniekiem kļuva skaidrs, ka dzīvnieks noteikti jāglābj. Tā Reksis nonāca Tukuma patversmē, kur viņa brūce tiek ārstēta.

Tikmēr Rekša saimniece saka, – nav jau tā, ka par suņa šausmīgajām brūcēm viņa nebūtu likusies ne zinis. Tagad Anita pat ir gatava braukt Reksim pakaļ, tikai – viņa nemaz nezina, kur suns pašlaik atrodas.

Patversmē patlaban neredz iemeslu dzīvnieku saimniekiem neatdot, jo visādi citādi cilvēki par viņu ir rūpējušies.

Reksis šobrīd tiek ārstēts par ziedotāju naudu.

Skaties video:

5 komentāri