Patruļpolicija notver automašīnu dekoratīvo disku zagli

Komentāri
Patruļpolicija notver automašīnu dekoratīvo disku zagli
LETA

Patruļpolicija Grīziņkalnā pamana vīrieti, kurš automašīnai zog dekoratīvos diskus, un policisti viņu nekavējoties aiztur.

Vakar, 21. februārī, Patruļpolicijas ekipāža patruļas laikā ap pulksten 23.00 Grīziņkalnā, Alauksta ielā, pamanīja vīrieti, kurš cenšas nozagt automašīnai Audi dekoratīvos diskus. Policisti nekavējoties rīkojās un turpat aizturēja 1981. gadā dzimušu vīrieti, pie kura atrada jau noņemtus diskus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti aizturēto nogādāja Rīgas Latgales iecirknī, kur noskaidroja nozagto priekšmetu likumīgo īpašnieku. Automašīnas saimnieks ieradās iecirknī, kur uzrakstīja iesniegumu, kā arī atguva nozagtos diskus.

Aizturētais vīrietis jau iepriekš sodīts par zādzībām, bet šobrīd pret viņu uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl