Pateicoties vērīgiem iedzīvotājiem, izdodas aizturēt dzīvokļa apzadzēju

Komentāri
Pateicoties vērīgiem iedzīvotājiem, izdodas aizturēt dzīvokļa apzadzēju
FOTO:LETA

Vakar ap pulksten 12.00 Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Dammes ielu. Aculiecinieki ziņoja, ka pamanījuši aizdomīgu vīrieti, kurš no pirmā stāva balkona rāpjas uz otro stāvu.

Policisti ieradās notikuma vietā, kur zādzības izdarīšanas brīdī aizturēja garnadzi. Policijas ierašanās brīdī vīrietis vēl atradās otrā stāva dzīvoklī, kurā bija iekļuvis, uzlaužot balkona durvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis tika nogādāts Rīgas Kurzemes iecirknī, kur likumsargi noskaidroja, ka aizturētais 1990. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš vairākkārt bijis sodīts par zādzībām no mājokļiem. Aizturētais pirms trīs mēnešiem tika atbrīvots no ieslodzījuma, kur izcieta sodu par analoģisku noziegumu.

Vīrietis savu vainu atzina un šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Pret vīrieti sākts kriminālprocess par zādzības mēģinājumu, ja tas izdarīts, iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Izsakām pateicību aculieciniekiem, kuri pamanīja notiekošo un nekavējoties ziņoja par noziegumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl