Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, izdevies atrast nozagtu automašīnu

4 komentāri
Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, izdevies atrast nozagtu automašīnu
FOTO: Ekrānšāviņš

Pagājušajā nedēļā Mārupē no kādas daudzdzīvokļu mājas pagalma pazuda aptuveni 30 tūkstošus vērts Audi. Automašīnas īpašnieks no sākuma nespēja zādzības faktam pat noticēt, jo spēkrats bijis aprīkots ar dažādām ļoti kvalitatīvām pretaizdzīšanas iekārtām.

Gan mašīnas īpašnieki, Romāns un viņa sieva Anastasija, gan LNT raidījuma Degpunktā komanda aicināja ikvienu, kuram zināma Audi atrašanās vieta vai  informācija, kurā virzienā tā aizvesta, noteikti sazināties vai ar cietušajiem, vai policiju.

Pagāja dažas dienas un, lūk, notika teju neticamais.

”Nākamajā rītā mums piezvanīja no policijas un pateica, ka automašīnu ir izdevies atrast, tā bija novietota stāvlaukumā blakus jaunbūvei, nebija noslēpta ne garāžā, ne slēgtā teritorijā. To varēja pamanīt. Viņa atradās Vangažos, blakus mežam. Strādāja arī drošības sistēmas. Visi bija reaģējuši vienlaikus – cilvēki, policisti, tāpēc automašīnu naktī bija izdevies atrast,” stāsta automašīnas īpašnieki.

Acīmredzot automobilis bija vests cauri visi pilsētai Igaunijas, nevis Lietuvas virzienā. Zagļi spēkratu bija sabojājuši, taču beigās, vai nu nespēdami iznīcināt drošības sistēmas, vai cilvēku milzīgās intereses izbiedēti, pametuši. Mašīna gan ir mazliet apskādēta un mēnesi pavadīs servisā, taču tas nemaina lielo pateicību, ko šī ģimene izjūt pret ikvienu, kurš centās palīdzēt.

Vairāk skaties pievienotajā video!

4 komentāri