Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, izdevies atrast bezvēsts pazudušo sēņotāju

Komentāri
Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, izdevies atrast bezvēsts pazudušo sēņotāju
FOTO: Valsts policija

Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbiniekiem vakar, 29. septembrī, vēlu vakarā izdevās laimīgi atrast vīrieti, kurš bija devies mežā sēņot un apmaldījies.

Kāds iedzīvotājs, kurš Valsts policijas sociālajos tīklos bija redzējis meklējamo personu, pēc norādītajām pazīmēm viņu atpazina un informēja policiju par vietu, kur vīrieti redzējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nekavējoties uz turieni, vairāku kilometru attālumā no vietas, kur cilvēks bija devies mežā, tika nosūtīta Ceļu policijas ekipāža (SUR), kas sākotnēji ceļmalā atrada sēņotāja spainīti, un turpat netālu arī pašu sēņotāju. Tā kā plkst. bija 23.25 un laukā visai vēss, policijas darbinieki vīrieti nogādāja mediķu aprūpē pārbaudes veikšanai.

Policija izsaka pateicību ikvienam iedzīvotājam, kas nebija vienaldzīgs, dalījās ar informāciju un palīdzēja cilvēkam sveikam un veselam nokļūt mājās.

Jau ziņojām, ka vakar, 29. septembrī, ap plkst. 16.00 Nīcas pagastā, netālu no Sikšņiem aizgāja sēņot mežā un apmaldījās Aleksandrs Mischenko. Vīrietis dzimis 1954. gadā, viņa pazīmes  – gara auguma, sirmiem matiem, bija ģērbies gaišas krāsas džinsu biksēs un rūtainā džemperī. Ir slimojis ar insultu, tādēļ staigājot pieklibo.

Pazudušā vīrieša meklēšanā tika iesaistīta Valsts policija, kinologs ar suni, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kā arī Valsts meža dienests.

Lasi vēl