Komentāri
Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, izdevies atrast bezvēsts pazudušo sēņotāju
FOTO: Valsts policija

Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbiniekiem vakar, 29. septembrī, vēlu vakarā izdevās laimīgi atrast vīrieti, kurš bija devies mežā sēņot un apmaldījies.

Kāds iedzīvotājs, kurš Valsts policijas sociālajos tīklos bija redzējis meklējamo personu, pēc norādītajām pazīmēm viņu atpazina un informēja policiju par vietu, kur vīrieti redzējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nekavējoties uz turieni, vairāku kilometru attālumā no vietas, kur cilvēks bija devies mežā, tika nosūtīta Ceļu policijas ekipāža (SUR), kas sākotnēji ceļmalā atrada sēņotāja spainīti, un turpat netālu arī pašu sēņotāju. Tā kā plkst. bija 23.25 un laukā visai vēss, policijas darbinieki vīrieti nogādāja mediķu aprūpē pārbaudes veikšanai.

Policija izsaka pateicību ikvienam iedzīvotājam, kas nebija vienaldzīgs, dalījās ar informāciju un palīdzēja cilvēkam sveikam un veselam nokļūt mājās.

Jau ziņojām, ka vakar, 29. septembrī, ap plkst. 16.00 Nīcas pagastā, netālu no Sikšņiem aizgāja sēņot mežā un apmaldījās Aleksandrs Mischenko. Vīrietis dzimis 1954. gadā, viņa pazīmes  – gara auguma, sirmiem matiem, bija ģērbies gaišas krāsas džinsu biksēs un rūtainā džemperī. Ir slimojis ar insultu, tādēļ staigājot pieklibo.

Pazudušā vīrieša meklēšanā tika iesaistīta Valsts policija, kinologs ar suni, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kā arī Valsts meža dienests.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl