Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, atrasts piedzērušās mātes pazaudēts bērns

Pievienot komentāru
Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, atrasts piedzērušās mātes pazaudēts bērns
FOTO: LETA

Pateicoties iedzīvotāju modrībai un atsaucībai, ka arī Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) operatīvajai rīcībai, šodien, 19. augustā, no rīta Baložos izdevies atrast pazudušo piecgadīgo bērnu.

Šonakt ap plkst. 00.10, veicot patrulēšanu Baložu pilsētā, Reģionālās pašvaldības policijas Ķekavas novada pārvaldes (RPP) darbinieku uzmanību piesaistīja kāda satraukta sieviete, kura izmisīgi kādu meklēja. Sieviete bija manāmā alkohola reibumā, taču spēja paskaidrot Pašvaldības policijas darbiniekiem, ka pirms vairākām stundām sastrīdējās ar savu piecgadīgo bērnu un šobrīd viņu nevar atrast.

Pārbaudot bērna dzīvesvietu, kā arī sazinoties ar tuvākiem radiniekiem, 1974. gadā dzimušās bērna mātes sniegtā informācija apstiprinājās, un Pašvaldības policija kopā ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirkņa darbiniekiem uzsāka pazudušā bērna meklēšanas pasākumus. Meklēšanas pasākumos Pašvaldības policija piesaistīja papildu patrulēšanas ekipāžas, aptaujāja vairākus desmitus cilvēkus un apsekoja vairākas iespējamās bērna atrašanās adreses.

Pēc vairāku stundu meklēšanas ap plkst. 04.00 Pašvaldības policijai izdevās atrast bērnu pie kādas netālu dzīvojošās bērna mātes paziņas, kura paskaidroja, ka bērnu pirms vairākām stundām atveda kāda nepazīstama sieviete vārdā Viktorija, kura ap plkst. 23.30 pamanīja, ka 2010. gadā dzimušais puika stāvēja viens pats pie kādas mājas un raudāja. Bērns pastāstīja, ka māte dzer un iet pie viņas nevēlas, un paprasīja aizvest pie mātes paziņas.

Šobrīd bērns atrodas Bērnu krīzes centrā, un tuvākajā laikā bāriņtiesa lems par bērna aizgādības tiesībām.

Reģionālā pašvaldības policija pateicas Baložu pilsētas iedzīvotājai, kura nebija vienaldzīga un ar savām darbībām, iespējams, novērsa daudz lielāku nelaimi.