Komentāri
Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, atrasts piedzērušās mātes pazaudēts bērns
FOTO: LETA

Pateicoties iedzīvotāju modrībai un atsaucībai, ka arī Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) operatīvajai rīcībai, šodien, 19. augustā, no rīta Baložos izdevies atrast pazudušo piecgadīgo bērnu.

Šonakt ap plkst. 00.10, veicot patrulēšanu Baložu pilsētā, Reģionālās pašvaldības policijas Ķekavas novada pārvaldes (RPP) darbinieku uzmanību piesaistīja kāda satraukta sieviete, kura izmisīgi kādu meklēja. Sieviete bija manāmā alkohola reibumā, taču spēja paskaidrot Pašvaldības policijas darbiniekiem, ka pirms vairākām stundām sastrīdējās ar savu piecgadīgo bērnu un šobrīd viņu nevar atrast.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārbaudot bērna dzīvesvietu, kā arī sazinoties ar tuvākiem radiniekiem, 1974. gadā dzimušās bērna mātes sniegtā informācija apstiprinājās, un Pašvaldības policija kopā ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirkņa darbiniekiem uzsāka pazudušā bērna meklēšanas pasākumus. Meklēšanas pasākumos Pašvaldības policija piesaistīja papildu patrulēšanas ekipāžas, aptaujāja vairākus desmitus cilvēkus un apsekoja vairākas iespējamās bērna atrašanās adreses.

Pēc vairāku stundu meklēšanas ap plkst. 04.00 Pašvaldības policijai izdevās atrast bērnu pie kādas netālu dzīvojošās bērna mātes paziņas, kura paskaidroja, ka bērnu pirms vairākām stundām atveda kāda nepazīstama sieviete vārdā Viktorija, kura ap plkst. 23.30 pamanīja, ka 2010. gadā dzimušais puika stāvēja viens pats pie kādas mājas un raudāja. Bērns pastāstīja, ka māte dzer un iet pie viņas nevēlas, un paprasīja aizvest pie mātes paziņas.

Šobrīd bērns atrodas Bērnu krīzes centrā, un tuvākajā laikā bāriņtiesa lems par bērna aizgādības tiesībām.

Reģionālā pašvaldības policija pateicas Baložu pilsētas iedzīvotājai, kura nebija vienaldzīga un ar savām darbībām, iespējams, novērsa daudz lielāku nelaimi.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl