Komentāri
Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, atrasts piedzērušās mātes pazaudēts bērns
FOTO: LETA

Pateicoties iedzīvotāju modrībai un atsaucībai, ka arī Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) operatīvajai rīcībai, šodien, 19. augustā, no rīta Baložos izdevies atrast pazudušo piecgadīgo bērnu.

Šonakt ap plkst. 00.10, veicot patrulēšanu Baložu pilsētā, Reģionālās pašvaldības policijas Ķekavas novada pārvaldes (RPP) darbinieku uzmanību piesaistīja kāda satraukta sieviete, kura izmisīgi kādu meklēja. Sieviete bija manāmā alkohola reibumā, taču spēja paskaidrot Pašvaldības policijas darbiniekiem, ka pirms vairākām stundām sastrīdējās ar savu piecgadīgo bērnu un šobrīd viņu nevar atrast.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārbaudot bērna dzīvesvietu, kā arī sazinoties ar tuvākiem radiniekiem, 1974. gadā dzimušās bērna mātes sniegtā informācija apstiprinājās, un Pašvaldības policija kopā ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirkņa darbiniekiem uzsāka pazudušā bērna meklēšanas pasākumus. Meklēšanas pasākumos Pašvaldības policija piesaistīja papildu patrulēšanas ekipāžas, aptaujāja vairākus desmitus cilvēkus un apsekoja vairākas iespējamās bērna atrašanās adreses.

Pēc vairāku stundu meklēšanas ap plkst. 04.00 Pašvaldības policijai izdevās atrast bērnu pie kādas netālu dzīvojošās bērna mātes paziņas, kura paskaidroja, ka bērnu pirms vairākām stundām atveda kāda nepazīstama sieviete vārdā Viktorija, kura ap plkst. 23.30 pamanīja, ka 2010. gadā dzimušais puika stāvēja viens pats pie kādas mājas un raudāja. Bērns pastāstīja, ka māte dzer un iet pie viņas nevēlas, un paprasīja aizvest pie mātes paziņas.

Šobrīd bērns atrodas Bērnu krīzes centrā, un tuvākajā laikā bāriņtiesa lems par bērna aizgādības tiesībām.

Reģionālā pašvaldības policija pateicas Baložu pilsētas iedzīvotājai, kura nebija vienaldzīga un ar savām darbībām, iespējams, novērsa daudz lielāku nelaimi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl