Komentāri
Pateicoties drosmīgam policijas sunim, aiz restēm nonāk divi Olaines narkotirgoņi

Tieši pateicoties policijas sunim Nato, liels daudzums amfetamīna nekad tā arī nenonāks melnajā tirgū un divi narkotiku tirgoņi no Olaines izcietīs pelnīto sodu aiz restēm.

Policisti Olainē aizturēja kādu 51 gadu vecu sievieti un 39 gadus vecu vīrieti. Pie viņiem mājās izdevās atrast 538 gramus amfetamīna, taču bija aizdomas, ka narkotiku ir vairāk, un tad bija darbiņš Nato! Šis suns policistus aizveda uz kādu vietu, kur aizturētie glabāja vēl 1,131 kilogramus amfetamīna. Suņa saimniecei Gundai šī ir iespēja savu mīluli un vienlaikus arī kolēģi uzslavēt, turklāt pelnīti un ne pirmo reizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Amfetamīna tirgoņi, kurus Nato atmaskoja, tagad saņems reālu sodu. Abi aizturētie jau iepriekš bijuši sodīti par narkotisko vielu glabāšanu.

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par narkotiku neatļautu realizēšanu lielā apmērā. Par šādu noziegumu aizturētajiem var draudēt sods – brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem.

Kinoloģe Gunda Šabanova Nato trenējusī pati, un līdz ar to par rezultātiem viņai ir dubults prieks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl