Komentāri
Pateicoties Bez Tabu, Centrāltirgū un Ķengaragā policisti atsavina lērumu nelegālo cigarešu
Foto avots: Valsts policija

Latgales un Zemgales iecirkņa policisti kopā ar raidījuma Bez Tabu žurnālistiem veica kontroles reidu Rīgas Centrāltirgus teritorijā ar mērķi atklāt pārkāpumus nelegālo akcizēto preču – alkohola un cigarešu – aprites jomā. Mērķis attaisnojās ar uzviju!

Reida laikā aizdomās par pārkāpumiem akcizēto preču aprites jomā kopumā tika pārbaudītas 18 personas, kā arī veikti divi nelikumīgo akcizēto preču kontrolpirkumi. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kontroles pasākumu laikā kopumā izņemti seši tūkstoši cigarešu bez akcīzes markām, kā arī viens litrs nelegālā alkohola.

Saistībā ar konstatētajiem pārkāpumiem ir uzsāktas piecas administratīvās lietvedības par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpumiem.

Savukārt Rīgas Ķengaraga iecirknī tika saņemta informācija, ka Maskavas ielā atrodas kāda tirdzniecības vieta, kurā tiek tirgotas nelegālās cigaretes. Vakar, pārbaudot saņemto informāciju, policisti atsavināja 1600 nelegālās cigaretes ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām, kā arī trīs litrus nelegālā alkohola. Pret 1964. gadā dzimušo sievieti ir uzsākta administratīvā lietvedība.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl