Pateicoties Bez Tabu, Centrāltirgū un Ķengaragā policisti atsavina lērumu nelegālo cigarešu

0 Komentāru
Pateicoties Bez Tabu, Centrāltirgū un Ķengaragā policisti atsavina lērumu nelegālo cigarešu
Foto avots: Valsts policija

Latgales un Zemgales iecirkņa policisti kopā ar raidījuma Bez Tabu žurnālistiem veica kontroles reidu Rīgas Centrāltirgus teritorijā ar mērķi atklāt pārkāpumus nelegālo akcizēto preču – alkohola un cigarešu – aprites jomā. Mērķis attaisnojās ar uzviju!

Reida laikā aizdomās par pārkāpumiem akcizēto preču aprites jomā kopumā tika pārbaudītas 18 personas, kā arī veikti divi nelikumīgo akcizēto preču kontrolpirkumi. 

Kontroles pasākumu laikā kopumā izņemti seši tūkstoši cigarešu bez akcīzes markām, kā arī viens litrs nelegālā alkohola.

Saistībā ar konstatētajiem pārkāpumiem ir uzsāktas piecas administratīvās lietvedības par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpumiem.

Savukārt Rīgas Ķengaraga iecirknī tika saņemta informācija, ka Maskavas ielā atrodas kāda tirdzniecības vieta, kurā tiek tirgotas nelegālās cigaretes. Vakar, pārbaudot saņemto informāciju, policisti atsavināja 1600 nelegālās cigaretes ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām, kā arī trīs litrus nelegālā alkohola. Pret 1964. gadā dzimušo sievieti ir uzsākta administratīvā lietvedība.

0 Komentāru