Pateicoties bērna binoklim, sievietei izdevies izglābt kaimiņus no nelaimes

Komentāri

Šis rīts, Natālijai sācies kā ierasts. Viņa pavadījusi uz skolu abus bērnus un tad ķērusies pie saviem ikdienas mājas darbiem. ”Izgāju izkārt veļu, kad pavisam nejauši caur logu ievēroju, ka tur kas spīd. No sākuma nevarēju saprast, kaut kas neparasts. Izskatījās kā liesmas, aptuveni tik lielas. Sākumā vēl nodomāju, varbūt ielikuši jaunu kamīnu, vai ko tādu, taču beigās sapratu, ka kaut kas nav labi, deg tā neparasti. Aizgāju pēc bērnu binokļa un mēģināju tur ko saskatīt,” stāsta Natālija.

Lai arī, pat ar binokli nav izdevies saprast to, kas tad deg pretējās mājas logā, sieviete tomēr nolēmusi piezvanīt ugunsdzēsējiem. Kā stāsta Natālija, iespējams viņu pamudinājusi pašas nelāgā pieredze – pagājušajā gadā acu priekšā pilnībā nodegusi ģimenes vasarnīca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Viņi atbrauca, skraidīja te šurpu turpu, tad piezvanīja man, lai parādu kur tas ir, jo dūmu nebija. Acīmredzot logi labi ielikti, dūmus neredzēja. Es nogāju lejā, parādīju tieši kurā logā redzēju liesmas. Pēc tam viņi izdzina visus no mājas, evakuēja un pacēla kāpnes uz turieni. Tad arī ieraudzīja, ka tur tiešām deg. Tālāk neredzēju, jo aizskrēju uz skolu pēc bērniem,” stāsta Natālija.

Par laimi, lai nodzēstu ugunsgrēku, glābējiem nenācās dauzīt nule izremontētā dzīvokļa logus. Kaimiņi par notiekošo sestā stāvā dzīvoklī, bija paziņojuši saimniekiem.

Ugunsdzēsēji un Degpunktā saka lielu paldies Natālijai. Pateicoties viņas rīcībai, liesmas apdzēstas laikus, no ļoti nepatīkamiem pārdzīvojumiem paglābti kaimiņi, kā arī izdevis izglābt visus nelaimē nonākušos mājdzīvniekus.

Lasi vēl