“Pateicoties” atvērtai alus pudelei, policijas redzeslokā nonāk 16 gadus veca meitene

Komentāri
“Pateicoties” atvērtai alus pudelei, policijas redzeslokā nonāk 16 gadus veca meitene
Foto: LETA

Tikai 16 gadus veca jauniete ar atvērtu alkoholisko dzērienu nonāk policijas redzeslokā, informē pašvaldības kārtībsargi.

21. februāra pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot Vecrīgā, pamanīja pie Jāņa sētas trīs personas. Viena no personām rokās turēja atvērtu Aldara izlases ķiršu alus pudeli. Meitenes vizuālais izskats liecināja, ka viņa nav sasniegusi 18 gadu vecumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti jauniešus apturēja. Personas datu pārbaudes laikā apstiprinājās policistu aizdomas, meitene, kas grasījās lietot alkoholisko dzērienu, nebija sasniegusi pilngadību.

Jauniete kārtības sargiem apgalvoja, ka alkoholisko dzērienu viņai nopirkusi kāda paziņa, kuras vārdu viņa vairs neatceroties. Savukārt brīdī, kad vēlējusies uzsākt alkoholiskā dzēriena lietošanu, piebraukusi policija.

16 gadus vecajai jaunietei noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu. Par notikušo informēta meitenes māte, kura bija sašutusi un solījās pārrunāt notikumu ar meitu.

2016. gadā Rīgas pašvaldības policijas noformējusi 187 administratīvā pārkāpuma protokolus nepilngadīgajiem, kuri atradušies alkohola reibumā vai lietojuši grādīgos dzērienus. No tiem 17 protokoli par šo pašu pārkāpumu, kas izdarīti atkārtoti gada laikā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl