“Pateicoties” atvērtai alus pudelei, policijas redzeslokā nonāk 16 gadus veca meitene

Komentāri
“Pateicoties” atvērtai alus pudelei, policijas redzeslokā nonāk 16 gadus veca meitene
Foto: LETA

Tikai 16 gadus veca jauniete ar atvērtu alkoholisko dzērienu nonāk policijas redzeslokā, informē pašvaldības kārtībsargi.

21. februāra pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot Vecrīgā, pamanīja pie Jāņa sētas trīs personas. Viena no personām rokās turēja atvērtu Aldara izlases ķiršu alus pudeli. Meitenes vizuālais izskats liecināja, ka viņa nav sasniegusi 18 gadu vecumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti jauniešus apturēja. Personas datu pārbaudes laikā apstiprinājās policistu aizdomas, meitene, kas grasījās lietot alkoholisko dzērienu, nebija sasniegusi pilngadību.

Jauniete kārtības sargiem apgalvoja, ka alkoholisko dzērienu viņai nopirkusi kāda paziņa, kuras vārdu viņa vairs neatceroties. Savukārt brīdī, kad vēlējusies uzsākt alkoholiskā dzēriena lietošanu, piebraukusi policija.

16 gadus vecajai jaunietei noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu. Par notikušo informēta meitenes māte, kura bija sašutusi un solījās pārrunāt notikumu ar meitu.

2016. gadā Rīgas pašvaldības policijas noformējusi 187 administratīvā pārkāpuma protokolus nepilngadīgajiem, kuri atradušies alkohola reibumā vai lietojuši grādīgos dzērienus. No tiem 17 protokoli par šo pašu pārkāpumu, kas izdarīti atkārtoti gada laikā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl