Pateicības vietā grūtībās nonācis jelgavnieks atriebjas labvēlim, nodedzinot dārza mājiņu

3 komentāri

Nepateicība ir pasaules alga – par to nesen varēja pārliecināties kāds jelgavnieks, kurš savu dārza mājiņu ļāva izmantot kādam vīram, kurš bija palicis bez pajumtes.

Darba dienas pievakarē ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Bērzu aleju, kur liesmas bija pārņēmušas kādu dārza mājiņu. Tikai dažas minūtes vēlāk turp nācies doties arī policistiem, jo noskaidrojies, ka šo būvi tīšuprāt aizdedzinājis viens no nelaimes vietā klātesošajiem vīriešiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ierodoties notikuma vietā, policija fiksēja, ka šis te drosminieks ir alkohola reibumā. Viņš policijai paskaidroja, ka mājiņu esot nodedzinājis tāpēc, ka tās saimnieks esot lūdzis dedzinātāju izvākties,” skaidro Jelgavas pašvaldības policijas pārstāve Sandra Reksce.

Foto!

Glābšanas dienesta vīriem ugunsgrēku izdevās visai ātri likvidēt, vēl pirms uguns paspējis izplatīties tālāk pa sauso zāli, taču no paša namiņa pāri palikuši vien daži apdegušu dēļu gali, un paša dedzinātāja iznīcinātā iedzīve.

Vietējie iedzīvotāji, kuri pievakarē piefiksējuši ugunsnelaimi pļavas tālākajā stūrī esošajā dārza mājiņā, atzīst, ka tā īsti nesaprot, kādēļ iedzert mīlošais tipiņš nodedzinājis savu vienīgo pajumti. Tagad viņam un pāris biedriem atliek vien dzīve zem tilta.

Visticamāk, svešā īpašuma bojātājam nāksies stāties tiesas priekšā. Par to, kāds sods viņam draud, pagaidām pāragri spriest, jo viss atkarīgs no tā, vai namiņa īstajam saimniekam būs materiāla rakstura pretenzijas pret šo īrnieku, kurš šādā patiesi cūcīgā veidā pateicās par iespēju vismaz kādu laiku mitināties svešajā būdiņā.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Valda Meijere
  +9 +9 0

  Valda Meijere

  Būs mācība neielaisties nekādās darīšanās ar bomžiem.Tas beidzas ar kautiņiem,draudiem nodedzināt māju,darīšanām ar policiju. Un tas viss no vēlmes palīdzēt cilvēkam.Personīga pieredze.
 • Vita Leite
  +4 +4 0

  Vita Leite

  Jā, pazīstama situācija, ka nepateicība ir pasaules alga. Nemaz nevajag bomžus, man kāda jaunpilniece Dina Ž. jau tālajā 2009. gadā vēlējās doties strādāt uz ārzemēm, prasīja lai es aizdodu naudu, lai var aizbraukt un uzsākt dzīvi svešumā, palūdza aizdevumu priekš manis krietnu summiņu, solīja atdot pēc 2 nedēļām, es vēl viņai nopirku drēbes, lai var pieklājīgi aizbraukt. Rezultāts tādai palīdzēšanai grūtībās nonākušai jaunietei, tās 2 nedēļas stiepjas garumā vēl šodien, kad lūdzu atdot aizdevumu, mani riktīgi nolamāja, ko es iedomājos, nu tādā garā, un nobloķēja draugos. Piebildīšu, ka esmu saglabājusi mūsu saraksti draugos, kad viņa visu šito afēru uzsāka. Pazīstama meitene, nu bet apveda mani ap stūri kā mazo nazīti, un kā paldies vēl nozākāja, vismaz es dabūju kaut ko uzzināt, ko iepriekš nezināju pati par sevi. Es no šī visa neesmu guvusi mācību, palīdzu cilvēkiem joprojām, nu ir mums visādi dīvaiņi, ar to jāsamierinās. Ir tiešām daudz cilvēki, kas ir nonākuši grūtībās un viņiem varu palīdzēt.
 • saulespuke
  +2 +2 0

  saulespuke

  Naudu vai mantu aizdot: iegūsi ienaidnieku, ja vēlēsies atgūt.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl