2 komentāri
Pašvaldības policists pamana pensionāri, kas nakts laikā klīst pa ielām, paņem viņu aiz rokas un nogādā mājās

Pirms kāda laika internetā parādījās kāds attēls, kuru nopublicējusi Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) Twitter konta sekotāja. Attēlā bija redzams, ka Rīgas pašvaldības policijas darbinieks diennakts tumšajā laikā pavada kādu pensionāri. Drīz vien šis attēls izpelnījās sociālo tīklu lietotāju atzinību, un tagad policijas pārstāvji skaidro sīkāk, kas tieši tajā naktī notika…

“Ņemot vērā, ka attēls guvis atzinību no citiem sociālo tīklu lietotājiem, noskaidrojām šī notikuma apstākļus. Izrādās, ka 16.novembra naktī, Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu pensionāri, kura, iespējams, ir apmaldījusies un klaiņo pa ielu.

Policisti, apsekojot norādīto teritoriju, pamanīja aprakstam atbilstošu sievieti. Kārtības sargi pensionāri uzrunāja, lai pārliecinātos par viņas drošību.

Sirmā kundze pastāstīja, ka dodas uz banku, lai izņemtu naudu. Policisti paskaidroja, ka ir jau nakts un banka noteikti būs slēgta. Pensionāre apmulsa un skaļi secināja, ka laikam sajaukusi laiku.

Ņemot vērā sirmās kundzes vecumu viņa pavadīta līdz dzīvesvietai,” skaidro Rīgas Pašvaldības policijas pārstāvji.

Foto!

TOP komentāri

  • adalberts
  • Marta
    +3 +3 0

    Marta

    Prieks par šādu policista rīcību. Patīkami to lasīt un ap sirdi kļūst siltāk. Tātad varam sākt paļauties uz mūsu kārtības sargiem. Sveiciens šim policistam svētkos. Lai vairojas šādi darbinieki.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl