Komentāri
Pašvaldības policists nodzēš ar atklātu liesmu aizdegušos bērnu rotaļu laukumu
FOTO: LETA

Vakar, 3. oktobrī, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieks, apsekojot vienu no izglītības iestādēm Āgenskalnā, pamanīja, ka rotaļu laukumā ar atklātu liesmu deg esošās konstrukcijas, informē RPP. 

Policists nekavējoties izsauca Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekus. Gaidot glābēju ierašanos, policists, izmantojot netālu esošo dārza ūdens šļūteni, apdzēsa atklātās liesmas, vēsta RPP.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija atklāj, ka uzreiz pēc notikušā notikuma vietā ieradās glābēji, kuri pilnībā nodzēsa ugunsgrēku. Apskatot notikuma vietu, konstatēts, ka izdegusi aptuveni 1 kvadrātmetra platība. Neviens no izglītības iestādes audzēkņiem cietis nebija.

Izglītības iestādes darbinieki kārtības sargam pastāstīja, ka teritorijā ir izvietotas videonovērošanas kameras, kurās netālu no degšanas vietas pamanītas divas personas, kuras, iespējams, aizdedzinājušas rotaļu laukumu. Lietas materiāli pēc piekritības tiks nosūtīti Valsts policijai.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl