Komentāri
Pašvaldības policists nodzēš ar atklātu liesmu aizdegušos bērnu rotaļu laukumu
FOTO: LETA

Vakar, 3. oktobrī, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieks, apsekojot vienu no izglītības iestādēm Āgenskalnā, pamanīja, ka rotaļu laukumā ar atklātu liesmu deg esošās konstrukcijas, informē RPP. 

Policists nekavējoties izsauca Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekus. Gaidot glābēju ierašanos, policists, izmantojot netālu esošo dārza ūdens šļūteni, apdzēsa atklātās liesmas, vēsta RPP.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija atklāj, ka uzreiz pēc notikušā notikuma vietā ieradās glābēji, kuri pilnībā nodzēsa ugunsgrēku. Apskatot notikuma vietu, konstatēts, ka izdegusi aptuveni 1 kvadrātmetra platība. Neviens no izglītības iestādes audzēkņiem cietis nebija.

Izglītības iestādes darbinieki kārtības sargam pastāstīja, ka teritorijā ir izvietotas videonovērošanas kameras, kurās netālu no degšanas vietas pamanītas divas personas, kuras, iespējams, aizdedzinājušas rotaļu laukumu. Lietas materiāli pēc piekritības tiks nosūtīti Valsts policijai.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl