Komentāri
Pašvaldības policists nodzēš ar atklātu liesmu aizdegušos bērnu rotaļu laukumu
FOTO: LETA

Vakar, 3. oktobrī, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieks, apsekojot vienu no izglītības iestādēm Āgenskalnā, pamanīja, ka rotaļu laukumā ar atklātu liesmu deg esošās konstrukcijas, informē RPP. 

Policists nekavējoties izsauca Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekus. Gaidot glābēju ierašanos, policists, izmantojot netālu esošo dārza ūdens šļūteni, apdzēsa atklātās liesmas, vēsta RPP.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija atklāj, ka uzreiz pēc notikušā notikuma vietā ieradās glābēji, kuri pilnībā nodzēsa ugunsgrēku. Apskatot notikuma vietu, konstatēts, ka izdegusi aptuveni 1 kvadrātmetra platība. Neviens no izglītības iestādes audzēkņiem cietis nebija.

Izglītības iestādes darbinieki kārtības sargam pastāstīja, ka teritorijā ir izvietotas videonovērošanas kameras, kurās netālu no degšanas vietas pamanītas divas personas, kuras, iespējams, aizdedzinājušas rotaļu laukumu. Lietas materiāli pēc piekritības tiks nosūtīti Valsts policijai.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl