Komentāri
Pašvaldības policisti nakts laikā uz soliņa atrod slapju jaunieti bez apaviem

Šonakt Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Brekšos, pamanīja kādu jaunieti, kurš bija aizmidzis sabiedriskā transporta pieturvietā.

Jaunietim bija nepiemērots apģērbs, kājās nebija apavu un drēbes bija slapjas. Sarunas laikā konstatēts, ka puisis ir manāmā alkohola reibumā. Jaunietis ar grūtībām nosauca savus personas datus un pastāstīja, ka ar draugiem lietojis alkoholiskos dzērienus, pēc tam izcēlies konflikts un draugi viņu puspliku izdzinuši no dzīvokļa.

Jaunietis nevarēja pateikt, cik ilgi atradies uz ielas. Policisti nekavējoties viņu ieaicināja sasildīties policijas operatīvajā transportlīdzeklī un izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus. Mediķi, pēc jaunieša medicīniskās apskates, konstatēja, ka hospitalizācija viņam nav nepieciešama, tomēr ieteica viņu sasegt, lai ķermeņa temperatūra nekrītas.

Puisis nogādāts dežūrdaļā, kur kārtības sargi telefoniski sazinājās ar jaunieša māti un informēja par notikušo. Sieviete pastāstīja, ka šobrīd atrodas ārzemēs un lūdza dēlu nogādāt pie vecmammas. 15 gadus vecais jaunietis nogādāts vecmammas dzīvesvietā.

Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par atrašanos alkohola reibumā, nesasniedzot pilngadību.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl