Komentāri
Pašvaldības policisti nakts laikā uz soliņa atrod slapju jaunieti bez apaviem

Šonakt Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Brekšos, pamanīja kādu jaunieti, kurš bija aizmidzis sabiedriskā transporta pieturvietā.

Jaunietim bija nepiemērots apģērbs, kājās nebija apavu un drēbes bija slapjas. Sarunas laikā konstatēts, ka puisis ir manāmā alkohola reibumā. Jaunietis ar grūtībām nosauca savus personas datus un pastāstīja, ka ar draugiem lietojis alkoholiskos dzērienus, pēc tam izcēlies konflikts un draugi viņu puspliku izdzinuši no dzīvokļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunietis nevarēja pateikt, cik ilgi atradies uz ielas. Policisti nekavējoties viņu ieaicināja sasildīties policijas operatīvajā transportlīdzeklī un izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus. Mediķi, pēc jaunieša medicīniskās apskates, konstatēja, ka hospitalizācija viņam nav nepieciešama, tomēr ieteica viņu sasegt, lai ķermeņa temperatūra nekrītas.

Puisis nogādāts dežūrdaļā, kur kārtības sargi telefoniski sazinājās ar jaunieša māti un informēja par notikušo. Sieviete pastāstīja, ka šobrīd atrodas ārzemēs un lūdza dēlu nogādāt pie vecmammas. 15 gadus vecais jaunietis nogādāts vecmammas dzīvesvietā.

Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par atrašanos alkohola reibumā, nesasniedzot pilngadību.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl