8 komentāri
Pašvaldības policija raksta protokolus kundzītēm, kas uz ielas tirgo gailenes un puķes
Foto: Kristaps Stack/Facebook

Pašvaldības policija apkaro ēnu ekonomiku, rakstot pārkāpumu protokolus kundzēm gados, kas uz ielas tirgo rudens ziedus, gailenes un ābolus, liecina informācija sociālajā tīklā ”Facebook”.

Kāds aculiecinieks ceturtdienas pusdienlaikā novēroja, ka kādai kundzei atņemti divi litri gaileņu, vēl citai – trīs kilogrami ābolu, bet citai – ”tās labākās un skaistākās puķes”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aculiecinieks esot aprunājies ar vienu no pensionārēm, kura esot stāstījusi, ka viņas pensija ir vien 50 eiro.

Aculiecinieks Kristaps Stack:

Viņa sāka stāstīt par šo dienu, kas un kā bija noticies. To viņa darīja ar asarām acīs un neizpratni par mūsu Latvijas valsti. Šī tantiņa ir 84 gadu veca un atbraukusi no Plakanciema pakaļ medikamentiem – pretsāpju tabletēm, jo tie bija beigušies. Tajā pašā brauciena reizē viņa vēlējās pārdot trīs kilogramus ābolu, ko pati savā dārzā bija izaudzējusi. Viņas pensija ir 50 eiro, ar ko viņai ir jānodzīvo veselu mēnesi, kā arī jāiegādājas medikamenti…

Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Inese Krieviņa solīja komentēt situāciju tuvākajā laikā.

TOP komentāri

 • Anete Strautmane
  0 0 0

  Anete Strautmane

  noziedzniekus ķert laikam ir pārāk grūti priekš Latvijas policijas pārstāvjiem, tādēļ lai nestāvētu bezdarbība viņi ir izvēlējusies uzmākties nabaga kundzītem...
 • ejiet dirst bezsmadzeņu policisti!
  0 0 0

  ejiet dirst bezsmadzeņu policisti!

  Likums svarīgāks par cilvēciskumu. Gribās,lai caureja un vēdersāpes uz trim dienām tiem, kas kaut vienu ābolu notiesāja no tiem atņemtajiem. Kauns par valsti, un par idiotiem, kas kalpo tai.
 • Zvaigžņu vilks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl