Pastaiga pa ledu beidzas traģiski! Glābēji no ūdens izvelk vīrieša līķi

Komentāri

Krimuldas novada Katrīndzirnavu ezerā noslīcis vīrietis – kāds Saulkrastu iedzīvotājs. Šķiet neticami, ka kādam tik pavasarīgā laikā var ienākt prātā doma kāpt uz ledus, turklāt vietās, kur ir pamatīga straume. 

Pie Katrīndzirnavu ezera uz zemes mētājas zils maiss. Policija un speciālie dienesti tos izmanto mirstīgo atlieku apsegšanai. Pirms divām dienām ūdenskrātuves ledū ielūzis aptuveni 40 gadus vecs vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš ķepurojies un centies tikt ārā no stindzinoši aukstajām lamatām, taču nesekmīgi. Nav zināms, kurš izsauca glābējus, bet acīmredzot kāds notikušo bija redzējis.

Bojāgājušais atrasts ļoti tuvu pie ledus malas, kur jau veidojas atklāts Lojas upītes tecējums. Ko vīrietis darījis tik bīstamā vietā, šobrīd neviens pateikt nevar.

Varbūt makšķerējis, varbūt gājis pastaigā. Jebkurā gadījumā tā nav gudra doma. Glābējiem pat te nav ko daudz piebilst.

Pēdējo dienu laikā ugunsdzēsēji glābēji no Latvijas ūdenskrātuvēm izvilkuši arī vairākus dzīvus cilvēkus, un viņi, domājams, būs tie retie, kuri, gūstot mācību uz savas ādas, šādu muļķību vairs nekad neatkārtos.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl