Komentāri
Pasludinās spriedumu lietā par slepkavību un līķa apgānīšanu
Ilustratīvs foto: Fairy Heart /Flickr

Šodien Jēkabpils rajona tiesa uzklausīs vīrieša noslepkavošanā un viņa līķa sadalīšanā apsūdzētā 1985. gadā dzimušā, iepriekš septiņas reizes tiesātā recidīvista pēdējo vārdu un pasludinās spriedumu.

Prokurors apsūdzētajam pieprasījis brīvības atņemšanu uz 17 gadiem ar policijas kontroli uz trim gadiem. Tāpat apsūdzētajam pieprasīts samaksāt nogalinātā vīrieša piederīgajiem 20 tūkst. eiro morālo kompensāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apsūdzība aizdomās turamajam celta par slepkavību pastiprinošos apstākļos, ja pēc tās izdarīta līķa apgānīšana.

Aizdomās par slepkavību turamo personu Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki sadarbībā ar VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem, piesaistot kinologus, aizturēja pērn 10.septembrī.

Kā iepriekš pastāstīja VP Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece, noslepkavotā vīrieša līķi apsūdzētais sadalījis un izmetis ķermeņa daļas kanalizācijas akā ar mērķi slēpt nozieguma pēdas.

Aizturētais ir Jēkabpils iedzīvotājs, kurš iepriekš ir septiņas reizes tiesāts gan par zādzību, gan laupīšanu izdarīšanu un tikai pagājušā gada 11.jūlijā atbrīvojies no ieslodzījuma vietas.

Noslepkavotā vīrieša ķermeņa daļas tika atrastas 10.septembrī kādā daudzdzīvokļu ēkas dzīvoklī Slimnīcas ielā.

Aizturētais atzinies slepkavības izdarīšanā un līķa sadalīšanā vairākās daļās.

No aizturētā liecībām izriet, ka viņam ar bojāgājušo izveidojies sadzīviska rakstura strīds, kura laikā viņš izdarījis slepkavību. Ar nolūku slēpt nozieguma pēdas viņš sadalījis līķi vairākās daļās un iznesis to no dzīvokļa, kurā pats dzīvojis.

Līķa daļas varmāka iesviedis neapsaimniekotas teritorijas kanalizācijas akā netālu no savas dzīvesvietas.

Lasi vēl