Komentāri
Pasažieru autobusā atrod kontrabandas cigaretes un degvielu
FOTO: LETA

Silenē muitnieki šonedēļ pasažieru autobusā slēpņos atraduši kontrabandas cigaretes un degvielu, aģentūru LETA informēja Valsts ieņēmumu dienests.

Vakar Silenes muitas kontroles punktā kravas automašīnā muitnieki atklāja, ka divās rezerves riepās ir noslēptas cigaretes. Kontroles rezultātā tika izņemtas 43 400 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Šodien Silenē, pārbaudot Latvijā iebraukušu pasažieru autobusu, muitnieki tā konstrukcijās konstatēja nedeklarētas cigaretes. Slēptuvē atradās 12 800 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. Savukārt autobusa bagāžas nodalījumā aiz apšuvuma bija noslēptas kannas ar 150 litriem dīzeļdegvielas.

Abos gadījumos sākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl