Pasažieris, atriebjoties taksistam, sabojā viņa automašīnu

Komentāri

Vecā gada vakarā ap pulksten 23:00 Rīgas Latgales policijas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Gogoļa ielu, Rīgā. Zvanītājs bija kāds taksometra vadītājs, kurš ziņoja par vīrieti, kurš ar kājām spārda viņa automašīnu.

Policisti izbrauca uz notikuma vietu, kur sastapa iereibušo automašīnas apskādētāju. Policijas darbinieki aizturēja 1976. gadā dzimušo vīrieti un nogādāja policijas iecirknī, kur viņš atzina savu vainu izdarītajā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais policistiem pastāstīja, ka viņam licies, ka automašīnas vadītājs par taksometra pakalpojumiem paņēmis vairāk naudas, nekā jāmaksā par braucienu. Redzot, ka taksometra vadītājs dodas projām ar saņemto naudu, aizturētais par to saniknojās un sāka ar kājām spert pa automašīnu, sabojājot to.

Par šo gadījumu policijā sākts kriminālprocess par mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl