Komentāri

Pašā Vecrīgas sirdī, Līvu laukumā, īsi pirms pusnakts noticis kautiņš. Trīs jaunieši piekāvuši kādu vīrieti un aizbēguši. Kā izrādījās vēlāk, kautiņš nebija iereibušu personu strīds, bet gan brutāla laupīšana.

Pilsētas videonovērošanas kamerās īsi pirms pusnakts policisti pamanījuši Līvu laukuma vidū aizdomīgu rosību. Trīs puiši uzrunājuši arī kādu vīrieti, bet pēc īsa brīža sācies kautiņš. Dažas sekundes vīrietis piekauts gulējis uz zemes, bet uzbrucēji laidušies lapās. Viņiem pa pēdām steidzās policijas ekipāža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie agresīvajiem puišiem gan nekas viņiem nepiederošs netika atrasts, bet pēc policistu pieredzes, laupītāji bieži vien paspēj laikus no guvuma atbrīvoties. Tā tas bija arī šajā reizē.

Jāpiebilst, ka divi no trim aizturētajiem agrāk jau bija nonākuši policistu redzeslokā par līdzīgiem likumpārkāpumiem.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl