Komentāri

Vakar Zaķumuižā, kādas teritorijas ceļa atjaunošanai kravas automašīna atveda šķembas. Atveda un izbēra norādītajā vietā. Spoži spīdēja saule un mašīnas šoferis, iespējams, nemanīja, ka virs vietas, kur viņš atrodas, ir elektrības vadi. Viens mirklis un automašīnas piekabe to aizķēra.

Tajā brīdī automašīna saņēma milzīgu strāvas triecienu, pat pārsprāga tās riepas. Šādas situācijas nereti beidzas letāli, taču šoreiz veiksme izglāba kravas auto vadītāju

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji, kuri atbrauca uz notikuma vietu dzēst sākušos kūlas ugunsgrēku saka, ka zāles dzēšana, ieraugot notikušo, vairs pat nav bijusi prioritāte. Ir skaidrs, ka kravas mašīnas šoferim vakar bija viņa otrā dzimšanas dienas.

Elektrības padeve tajā brīdī vados beigusies. Ja vīrietis būtu izkāpis no auto, nevis turpinājis ar to kustību, šis stāsts būtu nesalīdzināmi bēdīgāks.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl