Komentāri
Pārnākot mājās, sieviete pārsteidz zagli, kurš piebāzis pilnu somu ar pārtiku
FOTO: LETA

12. jūlija vakarā Dagdā kādu 1957. gadā dzimušu sievieti, pārnākot mājās, gaidīja nepatīkams pārsteigums. Sieviete, ierodoties savā privātmājā, konstatēja, ka ieejas durvīm ir uzlauzta uzkaramā atslēga. Ienākot mājā, sieviete pārsteidza nozieguma vietā zagli, kurš jau bija salicis savā somā pārtikas produktus. Par savu atradumu sieviete uzreiz piezvanīja policijai.

Nekavējoties ierodoties notikuma vietā, likumsargi aizturēja kādu 1993. gadā dzimušu vīrieti, kurš jau agrāk ir nonācis policijas redzeslokā par analoģiska rakstura noziedzīgiem nodarījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijā uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta 3. daļas. Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl