Komentāri
Pāri robežai cenšas pārvest svētbildes un tūkstošiem kontrabandas cigarešu
FOTO: LETA

Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz austrumu robežas, novērsa mēģinājumus nelegāli pārvietot piecas svētbildes un 40 800 cigaretes ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām un bez akcīzes nodokļa markām.

2014.gada 14.decembrī Silenes muitas kontroles punktā uz Baltkrievijas-Latvijas robežas, veicot Latvijā iebraucoša tukša kravas automobiļa kontroli, automobiļa vadītāja personiskajā bagāžā muitas amatpersonas konstatēja koka svētbildes. Muitas kontroles pasākumu rezultātā izņemtas piecas svētbildes, kas tiks nosūtītas Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijai ekspertīzes veikšanai, lai noteiktu to izcelsmi un vērtību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā pašā dienā VID muitas amatpersonas, veicot kontroles pasākumus Terehovas muitas kontroles punktā uz Baltkrievijas-Latvijas robežas, kravas automobiļa piekabes priekšējā sienā speciāli izveidotā slēptuvē konstatēja 40 400 cigaretes LM un Winston ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām. Turpinot kontroli, aiz piekabes aizmugurējā daļā novietotas instrumentu kastes tika konstatētas vēl 200 cigaretes Winston bez akcīzes nodokļa markām un 200 cigaretes LM ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām.

Kontroles rezultātā izņemtas 40 800 cigaretes ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām un bez akcīzes nodokļa markām.
2014.gada 14.decembrī saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 201.12pantu abos gadījumos uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl