Pāri robežai cenšas pārvest svētbildes un tūkstošiem kontrabandas cigarešu

Komentāri
Pāri robežai cenšas pārvest svētbildes un tūkstošiem kontrabandas cigarešu
FOTO: LETA

Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz austrumu robežas, novērsa mēģinājumus nelegāli pārvietot piecas svētbildes un 40 800 cigaretes ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām un bez akcīzes nodokļa markām.

2014.gada 14.decembrī Silenes muitas kontroles punktā uz Baltkrievijas-Latvijas robežas, veicot Latvijā iebraucoša tukša kravas automobiļa kontroli, automobiļa vadītāja personiskajā bagāžā muitas amatpersonas konstatēja koka svētbildes. Muitas kontroles pasākumu rezultātā izņemtas piecas svētbildes, kas tiks nosūtītas Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijai ekspertīzes veikšanai, lai noteiktu to izcelsmi un vērtību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā pašā dienā VID muitas amatpersonas, veicot kontroles pasākumus Terehovas muitas kontroles punktā uz Baltkrievijas-Latvijas robežas, kravas automobiļa piekabes priekšējā sienā speciāli izveidotā slēptuvē konstatēja 40 400 cigaretes LM un Winston ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām. Turpinot kontroli, aiz piekabes aizmugurējā daļā novietotas instrumentu kastes tika konstatētas vēl 200 cigaretes Winston bez akcīzes nodokļa markām un 200 cigaretes LM ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām.

Kontroles rezultātā izņemtas 40 800 cigaretes ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām un bez akcīzes nodokļa markām.
2014.gada 14.decembrī saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 201.12pantu abos gadījumos uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Lasi vēl