Komentāri

Kārtējā ugunsnelaime laupījusi kāda cilvēka dzīvību. Šoreiz liesmas plosījušas vecu koka namu Ventspilī, kurā mitinājušās vairākas ģimenes. Kā pieredzēto atceras aculiecinieki un kā šodien izskatās vietā, kuru vēl vakar vismaz četri cilvēki sauca par savu mājvietu?

Ap astoņiem vakarā Tatjanas ģimenes mājokli sasniegusi trauksmaina vēsts. Kaimiņmājā izcēlies ugunsgrēks. Sievietes dzīvesbiedrs centies pat iekļūt otrā stāva miteklī, taču augšstāvā jau valdījusi neciešama svelme un dūmi pilnībā piepildījuši kāpņu telpu. Par laimi, tikai četras minūtes pēc izsaukuma, notikuma vietā jau piestājuši ugunsdzēsēji glābēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pateicoties precīzām norādēm, vīriem no ēkas veiksmīgi iznesuši gāzes balonu. Diemžēl, kad pirmās liesmas jau apslāpētas un ugunsdzēsējiem izdevies iekļūt telpās, apstiprinājušās ļaunākās apkārtējo aizdomas – ugunsnelaimē bojā gājis pensionārs.

Foto

Glābšanas dienesta pārstāvis min, ka ugunsgrēka ierobežošana prasījusi stundu, bet vēl pēc stundas liesmas pilnībā apslāpētas. Turpmākie darbi notikuma vietā nodoti kolēģiem no Valsts policijas, kas par šo nelaimi ierosinājuši kriminālprocesu. Vietējie gan saka, ka nelaimes iemesls nav tālu jāmeklē. Šā namiņa iemītnieki reti kad redzēti skaidrā.

Kundze neslēpj, ka, lai arī ugunsdzēsējiem izdevies paglābt lielāko mājas daļu, to izdevies izdarīt tikai ar milzīgu ūdens daudzumu. Ēka nu ir pilnīgi slapja, un tiem, kuri pārdzīvojuši ugunsgrēku, vismaz pagaidām šeit vietas vairs nav.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl