Komentāri

Kārtējā ugunsnelaime laupījusi kāda cilvēka dzīvību. Šoreiz liesmas plosījušas vecu koka namu Ventspilī, kurā mitinājušās vairākas ģimenes. Kā pieredzēto atceras aculiecinieki un kā šodien izskatās vietā, kuru vēl vakar vismaz četri cilvēki sauca par savu mājvietu?

Ap astoņiem vakarā Tatjanas ģimenes mājokli sasniegusi trauksmaina vēsts. Kaimiņmājā izcēlies ugunsgrēks. Sievietes dzīvesbiedrs centies pat iekļūt otrā stāva miteklī, taču augšstāvā jau valdījusi neciešama svelme un dūmi pilnībā piepildījuši kāpņu telpu. Par laimi, tikai četras minūtes pēc izsaukuma, notikuma vietā jau piestājuši ugunsdzēsēji glābēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pateicoties precīzām norādēm, vīriem no ēkas veiksmīgi iznesuši gāzes balonu. Diemžēl, kad pirmās liesmas jau apslāpētas un ugunsdzēsējiem izdevies iekļūt telpās, apstiprinājušās ļaunākās apkārtējo aizdomas – ugunsnelaimē bojā gājis pensionārs.

Foto

Glābšanas dienesta pārstāvis min, ka ugunsgrēka ierobežošana prasījusi stundu, bet vēl pēc stundas liesmas pilnībā apslāpētas. Turpmākie darbi notikuma vietā nodoti kolēģiem no Valsts policijas, kas par šo nelaimi ierosinājuši kriminālprocesu. Vietējie gan saka, ka nelaimes iemesls nav tālu jāmeklē. Šā namiņa iemītnieki reti kad redzēti skaidrā.

Kundze neslēpj, ka, lai arī ugunsdzēsējiem izdevies paglābt lielāko mājas daļu, to izdevies izdarīt tikai ar milzīgu ūdens daudzumu. Ēka nu ir pilnīgi slapja, un tiem, kuri pārdzīvojuši ugunsgrēku, vismaz pagaidām šeit vietas vairs nav.

Lasi vēl