3 komentāri

Diviem brāļi no Apvienotās Karalistes pavisam nesen uz savas ādas izbaudījuši ne tikai Rīgas viesmīlību, bet arī pamanījušies kārtīgi piedzerties, zaudēt veselo saprātu un tad gandrīz līdz nāvei pārbiedējuši kādu jauno māmiņu.

Pavisam nesen kārtībsargi saņēma ziņu par diviem tūristiem – mēģinājuši ielīst un uzsākt braukt ar svešu automašīnu, kurā atradusies māmiņa ar mazuli. Pašvaldības policija nekavējoties devās ceļā un vecpilsētā izdevās aizturēt abus jauniešus, kuri gan noliedza, ka būtu ko sliktu darījuši.

Neskatoties uz abu brāļu stāstu, likumsargi lūguši jauniešus nedaudz uzkavēties. Par to, ka šis izrādījis pareizs lēmums, vīri varējuši pārliecināties, kad notikuma vietā ieradusies pamatīgi pārbiedētā sieviete, kura iepriekš bija tikusies ar abiem tūristiem.

Par laimi, uzbrukumu pamanījis kāds garāmbraucoša taksometra vadītājs, kurš tad arī aizbiedējis abus huligānus un palicis kopā ar satraukto kundzi, līdz ieradies viņas dzīvesbiedrs. Tā kā visi iesaistītie piekrituši liecināt par notikušo, abi vairāk nekā trīs promiļu reibumā esošie brāļi aizturēti un aizvesti uz policijas iecirkni Hanzas ielā.

Pakaļdzīšanās gan ilgusi vien dažas sekundes, jo vīri nav bijuši gatavi riskēt ar apkārtējo drošību. Turpat iekšpagalmā, pret bēdzēju izmantota elektrošoka pistole, un viņš acumirklī neitralizēts. Par laimi, ne divdesmitgadniekam, ne aptuveni tikpat vecajam “BMW” nekāda skāde nav nodarīta.

Foto

Video

TOP komentāri

  • ehhh...
    +2 +1 -1

    ehhh...

    Sākās atkal!

    Mans vīrs ir brits, dzīvojam Latvijā. Nevienu viņš neaiztiek, mācās valodu, maksā te nodokļus, bet liela daļa salasās šos rakstus un momentā sākas aizspriedumi. Būtu labāk paskatījušies, ko latvieši Anglijā dara un, ko par viņiem runā. Jāsak ir ar sevi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl