Pārdevēja veikalā ieslēdz zagli, kurš dusmās sasit alkoholisko dzērienu pudeles

Komentāri
Pārdevēja veikalā ieslēdz zagli, kurš dusmās sasit alkoholisko dzērienu pudeles
Foto: LETA

Kāds vīrietis mēģinājis apzagt veikalu, taču pārdevēja to pamanījusi un, mēģinot garnadzi aizturēt, ieslēdza viņu veikalā. Zaglim tas nav paticis, un viņš sasitis veikalā esošo alkoholisko dzērienu pudeles.

Pagājušo piektdien, 3. aprīlī, Rīgas Brasas iecirknis saņēma izsaukumu uz kādu veikalu Brīvības ielā. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka divi vīrieši ienākuši veikalā un viens no viņiem, atrodoties alkohola reibumā, centies nozagt šampanieša pudeli. Pamanot notiekošo un cenšoties aizturēt zagli, pārdevēja aizslēgusi veikala durvis. Vīrietis par notikušo sadusmojies un sācis uzvesties agresīvi, sasitot vairākas alkoholisko dzērienu pudeles, kuru kopējā vērtība sasniedza aptuveni 1000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iereibušais agresīvi noskaņotais 1962. gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un nogādāts izolatorā. Par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu ir uzsākts kriminālprocess. Likumā par šādu noziegumu paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Lasi vēl