Komentāri

Nakts uz sestdienu, Kristapa iela 8a, Pārdaugavā. Cilvēki kā kurš – vai nu jau iemiguši, vai posās naktsmieram. Pēkšņi atskanēja troksnis. Kā stāsta – spalgs. Tāds, it kā no plaukta zemē būtu nokrituši metāla katli vai kastroļi. Pēc tam telpas piepildīja putekļi un dūmi…

Sprādziens noticis pensionāres Valentīnas dzīvoklī. Dzīvokļa durvīs no sprādziena iznestas kopā ar visu sienu uz koridoru. Otra siena ieplaisājusi, savukārt trešā – vienkārši iegāzusies kaimiņu dzīvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pati Valentīna – 76 gadus veca sieviete – izdzīvoja. Cilvēki spriež, visu vakaru viņas dzīvoklī izplūdusi gāze. Bija atgriezti visi četri plīts riņķi. Tad viņa iedegusi gaismu vai sērkociņu, un viss gājis gaisā. Pensionārei mugurā bija sintētiskais naktskrekls, tas vienkārši izkusa viņai uz miesas.

Foto

Ir pagājušas jau teju trīs dienas, taču cilvēkiem vēl aizvien nav īsti skaidrs, kā viņi dzīvos tālāk – apsaimniekotājs veicis simbolisku remontu – kaut kur piesists finieris, kaut kur citur – iedzīta kāda nagla. Taču vienam no dzīvokļiem vairs nav sienas, otrā ir plaisas, savukārt citiem kaimiņiem sabojātas durvis, kuras nav iespējams pienācīgi aizslēgt. Un tas viss – sirmgalves dēļ, kurai jau sen apdraudējusi savus kaimiņus.

Tik bēdīgi beigusies dzīvošana kaimiņos it kā nekaitīgam, taču mazliet jocīgam cilvēkam, turklāt šī ne tuvu nav pirmā reize, kad šādi ļaudis pakļauj briesmām kaimiņus, nesen Bolderājā kāda sieviete gaišā dienas laikā tīši aizdedzināja māju, pakļaujot briesmām visus kaimiņus.

Kristapa ielas iedzīvotāji zina, ka Valentīna pagaidām ir slimnīcā. Ja viņa atveseļosies, viņa var atgriezties mājās. Tas nozīmē – turpināt apdraudēt kaimiņus. Un tad vēl arī lielais jautājums – kurš maksās par kaimiņu īpašumiem nodarīto postu? Iespējams, ka daudziem ļaudīm šajā mājā apdrošināšanas nav.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl