Pārdaugavas iedzīvotāji pirms pus gada notikušo sprādzienu atceras ar šausmām

0 Komentāru
Pārdaugavas iedzīvotāji pirms pus gada notikušo sprādzienu atceras ar šausmām
FOTO: LETA

Šodien Degpunktā komanda viesojās kādā Pārdaugavas dzīvoklī, kur pirms vairāk nekā pusgada notika nelaime – kaimiņu dzīvoklī nogranda sprādziens kā rezultāta sāka brukt sienas.

Pagājušā gada 4. jūnija vakarā Daugavgrīvas ielā, daudzdzīvokļu mājas piektajā stāvā nogranda sprādziens. Tā sekas bija iespaidīgas – apmēram 15 kvadrātmetrus liela siena bija sagruvusi, otra siena deformēta, bet trešajā redzamas plaisas.

Sprādziens notika dzīvokli un tā rezultātā vienu no sienām, kas to atdala no kaimiņiem, vairs nevarēja nosaukt par sienu. Sprādziena brīdī, dīvānā tieši pie sienas miegā laidās Anna.

”Bija pamatīgs troksnis, kaut kas sāka birt, kļuva tumšs. Mana gulta no tās sienas pārvietojās pie šīs. Ja nebūtu gultas, man siena gan jau uzkristu uz galvas. Kumode nokrita šeit. Kad es sāku kliegt, vecāki nevarēja atvērt durvis. Kad atvēra durvis, no siena snāca šņācoša skaņa. Mēs aizvērām durvis un visi skrējām prom,” stāsta Anna.

Kaimiņu dzīvoklī, kur notika sprādziens, mitinājās jauns vīrietis, ko visi vairāk vai mazāk sliecās vainot notikušajā. Viņš tā arī mājas iedzīvotājiem toreiz nevarēja paskaidrot, kas noticis.

Nu jau ir pagājis vairāk nekā pusgads un Degpunktā komanda dodas satikties ar Annu – meiteni, kuras istabā, brīdī, kad viņa laidās miegā, sabruka siena.

Meitene atzīstās, ka meklējusi speciālistu palīdzību, lai tiktu galā ar izbīļa sekām un ilgi lūgusi, lai paziņas viņu pavada līdz dzīvokļa durvīm. Jauno puisi, savu kaimiņu, kurš it kā tika vainots notikušajā, Anna satikusi tikai vienu reizi. Arī tas bijis briesmīgs pārdzīvojums. Tad jaunietis pazudis, iespējams – devies ārstēties. Savukārt sprādziena iemeslu likumsargi tā arī neesot atklājuši.

Lai gan šai ģimenei viss atrisinājies daudz maz labi, ja neskaita ka gan Anna, gan viņas kaķis aizvien ir mazliet satraukti un runcis, piemēram, baidās no katras pēkšņas skaņas, par sienas labošanu tagad jāmaksā visai mājai.

0 Komentāru