Komentāri

Pārdaugavā, kādā mājā atrastas sievietes mirstīgās atliekas. 56 gadus vecā sieviete, izrādās, aizgājusi ciemos pie kāda vīrieša, kur saņēmusi nāvējošus sitienus, kā rezultātā zaudējusi dzīvību. 

Bija 12. decembris, piektdienas vakars. Iepriekšējā dienā – 11. Decembrī kādam Jaunmoku ielas iedzīvotājam Valdemāram bija vārda diena. Viņš to nolēma svinēt piektdienā, lai nākamajā dienā vieglāk izgulēt paģiras. Pie sevis un savas sievas – invalīdes viņš uzaicināja ciemos vēl kādu sievieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visi kopā dzēra līdz pat naktij, taču ne visiem bija lemts otrā rītā mosties ar sāpošu galvu. Nakts vidū gaviļnieks pats piezvanījis uz policijas dežūrdaļu un pavēstījis, ka viņa ciemiņš ir miris.

Likumsargi dzīvoklī tiešām atraduši 56 gadus vecas sievietes līķi. Vīrieti aizveduši uz policiju, sievieti uz morgu, bet lieciniece – invalīde Valdemāra sieva, kurai ballītē bija jānoskatās, palikusi dzīvokli.

Izrādās, Voldemārs savu vārda dienas ciemiņu tiešām nežēlīgi nogalinājis. Sitis un žņaudzis.

Valdemārs šobrīd savu vainu izdarītājā slepkavībā atzīst. Viņš ir apcietināts. Turklāt nebūt ne pirmo reizi savā dzīvē. Viņš jau iepriekš ir paveicis līdzīgu noziegumu. Arī nogalinājis cilvēku. Par to zina stāstīt ne tikai likumsargi, bet arī Valdemāra kaimiņi. Iespējams, ka agresija parādās tikai dzērumā esot, savukārt iedzert vīrietim patīkot.

Par paveikto slepkavību vīrietim tagad draud līdz pat 15 gadiem cietumā. Kas rūpēsies par viņa sievu – invalīdi, pagaidām nav skaidrs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl