Pārdaugavā privātmājas baseinā atrod vairākas dienas pazuduša cilvēka līķi

Komentāri

Pārdaugavā, privātmājas pagalma baseinā, atrasts kāds vairākas dienas bezvēsts pazudis vīrs.

Pagājušajā piektdienā policistu palīdzību lūgusi kāda satraukta sieviete. Viņa jau pirms pāris dienām, apciemojot tēva mājas Pārdaugavā, konstatējusi, ka 60 gadus vecais vīrs mājās nav sastopams, taču nolēmusi pāris dienas nogaidīt. Vīrietim paticis cilāt grādīgo glāzītes, tādēļ meita domājusi, ka tēvs vienkārši kur aizklīdis, taču pavisam drīz atgriezīsies. Tomēr, kad bez izmaiņām pavadītas jau vairākas dienas, sieviete par notikušo nolēmusi ziņot policistiem. Diemžēl vīrietis atradies jau pēc pāris dienām – miris savas privātmājas baseinā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrieša mirstīgās atliekas nodotas Zemgales iecirkņa kriminālpolicistiem. Tajā pašā dienā ierosināts kriminālprocess un šobrīd noris izmeklēšana.

Kāds bojāgājušā kaimiņš gan min, ka notikušā iemesli neesot tālu jāmeklē. Apkārtējie jau bija pieraduši pie tā, ka vīrietim patīk dzīve žvingulī. Viņš varējis dzert jebkurā diennakts laikā, un nereti pilnīgā reibumā pastaigājies pa klusajām ieliņām, ģērbies vien rīta svārkos.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl