Komentāri
Pārdaugavā piecgadīgu meitenīti izglābj no vardarbības un bada nāves
Ilustratīvs foto: Carlos Martinez/Flickr

Policisti briesmīgos apstākļos atraduši piecgadīgu meitenīti – viņa atradusies viena pati kādā netīrā dzīvoklī bez apkures, TV3 Ziņām apstiprināja pašvaldības policijas pārstāvji.

Meitenīte bijusi ne vien pusbadā, bet arī acīmredzot tika pakļauta vardarbībai, liecina policijas rīcībā esošā informācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad bērns nogādāts krīzes centrā.

“Pats par sevi, tas ir liels pārkāpums, liela bīstamība bērnam – īpaši šādos laika apstākļos. Visticamāk, bērns, vai nu tiks šķirts no ģimenes, vai arī izņemts no ģimenes,” TV3 Ziņām šo gadījumu komentē Artjoms Kalacs, Rīgas pašvaldības policijas vecākais inspektors.

Policija saņēmusi ziņas par novārtā pamesto bērnu no kāda anonīma avota. Diemžēl šādi gadījumi policijas redzeslokā nonāk regulāri.

Plašāk par to, kādēļ un cik bieži Latvijā patiesībā bērni cieš no vardarbības un tiek pamesti novārtā – uzzini TV3 Ziņās!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl