Komentāri

Rīgā, Pārdaugavā, likumsargi gandrīz pusgadu vaktēja kādu ekshibicionistu un vāca par viņu pierādījumus, un beidzot darbs vainagojies ar panākumiem.

Proti, 27 gadus vecs vīrietis kails pozējot uz pirmā stāva loga palodzes vairākkārt biedējis pamatskolas vecuma bērnus, turklāt viņu acu priekšā arī pašapmierinājies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No pieaugušo skatieniem virinātājs gan pratis veiksmīgi izvairīties, un acīmredzot tieši tāpēc ilgi varējis palikt nesodīts.

Patlaban “virinātājs” veiksmīgi aizturēts.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl