Pārdaugavā nodeg autoserviss ar 11 automašīnām un diviem močiem

Komentāri

Šonakt Pārdaugavā, Kurzemes prospektā, nodega SIA Sajos & Portress autoserviss. Ugunsnelaimē postījumi ir daudz, jo oglēs pārvērties ne tikai angārs, bet arī tajā esošās vairāku klientu mašīnas un motocikli.

Liesmas nopostījušas trīssimt kvadrātmetru. Ugunsdzēsēji atzīst, ka atlika vien saliet ar ūdeni krāsmatas. Protams, dzēšanas laikā pastāvēja arī sprādzienbīstamība, taču šoreiz viss noritējis gludi, nedz degošo mašīnu benzīna bākas, nedz gāzes baloni neeksplodēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā servisā sadegušas gan iekārtas, gan 11 klientu automašīnas un 2 motocikli. Servisa direktors ir šokā un telefonsarunā atzīst, ka bizness cietis astronomiskus zaudējumus, turklāt par ugunsnelaimes iemesliem šobrīd spriest ir ļoti grūti.

”Paši esam domājuši un analizējuši, kas varētu būt pie vainas. Mūsu pašu iekšējās lietās tas nevarēja izcelties, jo tur netika darīti tādi darbi, no kuriem varētu aizdegties. Tādu ienaidnieku, kuri varētu speciāli, ļaunprātīgi aizdedzināt, arī nav. Tur bija arī otri kaimiņi mums blakus. Negribas vainot, bet pagaidām, iespējams, ka no turienes nācis, bet arī nezinu! Negribu vainot, jo man nav ne pierādījumu, ne arī kaut kas tāds, kas varētu par to liecināt,” stāsta servisa direktors.

SIA Sajos & Portress kaimiņos atradies cits serviss, kuru pamatbizness bija automašīnu krāsošana. Jāpiebilst, ka nodegušais uzņēmums Sajos & Portress bijis apdrošināts, taču ne tajā sadegušie klientu auto.

Lasi vēl