Pārdaugavā kāda šoferīšu nesaprašanās uz ceļa beidzas ar avāriju

Komentāri

Pārdaugavā neliela nesaprašanās uz ceļa starp diviem autobraucējiem beigusies ar avāriju un skaidrošanos ar likumsargiem.

Darba dienas pusdienlaikā Raņķa dambja un Meža ielas krustojumā kādas jaunas sievietes vadīts BMW sadūries ar cita šoferīša – Dzintara – stūrēto KIA. Tomēr ne viens, ne otrs autovadītājs neuzskatīja sevi par vainīgu sadursmē. Turklāt ar KIA pēc avārijas vairs nevarēja turpināt ceļu, un tad talkā saukti ceļu policisti. Vīri uzklausīja abas iesaistītās puses un pieņēma rakstveida paskaidrojumus par avārijas apstākļiem. Visticamāk, par vainīgu šajā situācijā tomēr tiks atzīta BMW vadītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kas īsti noticis? Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl