Komentāri
Par ugunsgrēku ieliek bildi Twitter, bet glābējiem neviens nezvana
Foto: Skaties.lv

Trešdien, 25. martā, Dreiliņos mežā aizdegusies, visticamāk, nelegāla izgāztuve, taču pirms par to kāds ziņojis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD), parādījušās fotogrāfijas sociālajos tīklos, piemēram, mikroblogošanas vietnē Twitter, portālam Skaties.lv stāstīja VUGD pārstāvji.

Kopumā ugunsgrēkā Dreiliņos mežā aizdegušās automašīnu gumijas riepas un citi atkritumi 20 kvadrātmetru platībā. Virs meža pacēlās melnu dūmu mutulis, radot visai baisu ainu. Tiesa gan, drīz pēc glābēju ierašanās, kurus galu galā tomēr kāds izsaucis, liesmas un dūmi tika apslāpēti. Notikuma vietā bija ieradusies viena glābēju ekipāža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūk, Twitter foto, kas parādījās sociālajā tīklā, vēl pirms tika izsaukti glābēji:

Foto no ugunsgrēka:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl