Par trīs velosipēdu zādzību aizturēti divi vīrieši

Komentāri
Par trīs velosipēdu zādzību aizturēti divi vīrieši
FOTO: LETA

Naktī uz 26. decembri Rīgas Latgales policijas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju par zādzību, kas pastrādāta Krāsotāju ielā, Rīgā. Policisti izbrauca uz notikuma vietu, kur konstatēja, ka, uzlaužot piekaramo atslēgu, no kāda šķūnīša nozagti trīs velosipēdi.

Pēc kāda laika policisti saņēma atkārtotu izsaukumu uz to pašu adresi. Mājas pārvaldnieks ziņoja, ka aizturējis kādu nepazīstamu vīrieti, kurš klaiņojis pa mājas teritoriju. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka aizturētais garnadzis kopā ar vēl kādu vīrieti nozadzis velosipēdus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noskaidrojot otra garnadža personību, policisti pēc neilga laika kādā dzīvoklī Artilērijas ielā aizturēja arī otru garnadzi, kur atrada arī nozagtos divriteņus.

Abi aizturētie – 1973. un 1990. gadā dzimušie vīrieši, tika nogādāti iecirknī, kur viņi atzina savu vainu izdarītajā. Nozagtie velosipēdi tika atgūti un atdoti to likumīgajam īpašniekam.

Pret aizturētajiem ir uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Lasi vēl