Par suņa spīdzināšanu un, iespējams, izvarošanu apsūdzētais jaunietis joprojām meklēšanā

Komentāri
Par suņa spīdzināšanu un, iespējams, izvarošanu apsūdzētais jaunietis joprojām meklēšanā
FOTO: Flickr

Jau trīs ar pusi gadus strupceļā nonācis kriminālprocess, kurā par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku, kāpēc tas gājis bojā, apsūdzēts Otto Polis. Apsūdzētais tiesvedības laikā pazuda no tiesas redzesloka, un tiesvedību apturēja, izsludinot viņa meklēšanu. Policija apgalvo, ka darbs pie tā notiek, bet rezultāta pagaidām nav, vēsta portāls Liepājniekiem.lv.

Neoficiāla informācija liecina, ka apsūdzētais, iespējams, atrodas Čehijā, taču policija pagaidām šādu informāciju neapstiprina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noziegums, par kura izdarīšanu apsūdzēts tolaik 18 gadu vecais Otto, norisinājās 2010. gada 5. augusta naktī kādā dzīvoklī daudzdzīvokļu mājā Turaidas ielā 3, Karostā. Iepriekšējā vakarā puisis bija savācis savā dzīvoklī kucīti Bertu, kas Karostā ilgstoši klaiņoja un par kuru rūpējās apkārtējo māju ļaudis. Draugam, kurš tonakt palika pie Otto, puisis teicis, ka paņems dzīvnieku līdzi, lai pabarotu, vēsta portāls Liepājniekiem.lv.

Apsūdzētā puiša draugs  tiesā norādīja, ka tajā vakarā abi puiši iedzēruši alu, un viņš devies gulēt, kad pēc laika izdzirdējis Bertas smilkstienus. Tobrīd nodomājis – varbūt Otto tumsā tai uzminis uz kājas. Kad draugs pamodies otrreiz un devies uz tualeti, viņš pavēries Otto istabā un ieraudzījis briesmīgu skatu – Otto bija uzgūlies Bertai virsū, apsedzies ar segu un izpildīja dzimumaktam līdzīgas kustības.

Lasi vēl