Par spridzināšanas draudiem Centrālajā stacijā aizturēts 19 gadus vecs puisis

Komentāri

Rīgas Centrālā stacija draudus par spridzināšanu saņem tik bieži, ka iestājusies jau tāda kā rutīna un apātija pret bīstamību. Tomēr policisti katru šādu ziņojumu pārbauda rūpīgi un arī vakardienas asprāti centušies uzmeklēt. Šoreiz jokdara aizturēšana notikusi īpaši operatīvi paša zvanītāja stulbuma dēļ.

Otrdienas vakarā jau vēstījām pat ārkārtas situāciju Rīgas Centrālajā stacijā – policisti, glābēji un mediķi ielenca teritoriju, jo pa tālruni 112 saņemti spridzināšanas draudi.

Šī ir viena no retajām reizēm, kad stāsts nebeidzās tāpat vien un bez rezultāta. Draudu izteicējs aizturēts turpat netālu no stacijas, un tas izrādījies kāds 19 gadus vecs puisis, kurš satraucošo informāciju nodevis, zvanot no sava telefona. Bet pēc tam to izslēdzis, domājot, ka šādi viņu neviens neatradīs.

Foto

Puisis gan šobrīd savu vainu atzīst tikai daļēji, sakot, ka viņš nodevis informāciju, ko viņam pateicis kāds cits cilvēks. Tā teikt viņš bijis tikai labais ziņotājs un gribējis palīdzēt sabiedrībai. Diez vai policisti noticēs šādai pasakai, bet katrā ziņā konkrētais zvans ir ierakstīts, un, to noklausoties atkārtoti, varēs redzēt, vai tie bijuši tieši draudi. Kas attiecas uz nodarītajiem zaudējumiem, ja aizdomās turamā vainu pierādīs, tie būs tiešām grandiozi.

Jāpiebilst, ka aizdomās turamais jaunais vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem, pārmērīgu alkohola reibumu un citiem pārkāpumiem.

Lasi vēl