Par sērijveida zādzībām aizturēts 15 gadus vecs pusaudzis

Komentāri
Par sērijveida zādzībām aizturēts 15 gadus vecs pusaudzis
FOTO: Flickr

Šā gada jūlijā un augustā Rēzeknes policijas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā manāmi pieauga dažādu zādzību skaits, proti, zādzības no automašīnām, mājām un šķūņiem.

Ņemot vērā šādu tendenci, tika veikti izmeklēšanas pasākumi, lai noskaidrotu vainīgās personas un apturētu jaunu zādzību pastrādāšanu. Sekmīgas kriminālprocesu izmeklēšanas rezultātā izdevās noskaidrot kādu 2000. gadā dzimušu pusaudzi, kurš atpazīstams ne vien Rēzeknes policistu vidū, bet arī Krāslavas kolēģiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais jaunietis tiek turēts vismaz 15 zādzību izdarīšanā gan Rēzeknes novadā, gan Viļānu novadā. Šobrīd izdevies atgūt daļu zagto mantu, taču darbs vēl turpinās. Tiesa aizdomās turamajam jaunietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl