5 komentāri

Valsts policijas Kurzemes iecirkņa darbinieki Imantā roku dzelžos saslēguši kādu 39 gadus vecu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par seksuālu uzbrukumu savai astoņus gadus vecajai meitai.

Aizturētā vīrieša dzīvesbiedrei pirmās šaubas par vīra nosliecēm radušās tikai vakar, brīdī, kad viņa, atgriežoties mājās, datorā pamanījusi atvērtu interneta mājaslapu, kurā bija redzama bērnu pornogrāfija.

Nojaušot, ka tā nav nejaušība, viņa iztaujājusi savu astoņus gadus veco meitu, un negaidīti gaismā nākuši patiesi šausminoši fakti par tēva seksuālajiem uzbrukumiem. Saprotot, ka noticis noziegums, sieviete rīkojusies nekavējoties, un tikai brīdi vēlāk iespējamais varmāka jau saslēgts roku dzelžos.

Kriminālpolicijas priekšniece Ļena Keine-Kaštaļjana norāda, ka šobrīd aizdomās turētais vīrietis iepriekš nav nonācis konfliktā ar likumu. Patiesībā viņam pagātnē nav atrodami pat administratīvi pārkāpumi. Šobrīd pret 39 gadus veco vīrieti ierosināts kriminālprocess par mazgadīgas personas pavešanu netiklībā, par ko viņam draud cietumsods līdz pat septiņiem gadiem.

TOP komentāri

 • Beate
  +1 +1 0

  Beate

  Prieks ka māte uzreiz rīkojās,tik daudz cilvēku ignorē faktus un baidās kaut ko uzsākt. Malacis mamma, ceru ka meitiņai izdevies laicīgi palīdzēt un cerams ka Latvijas policija tiešām rīkosies un vīrietis tiks sodīts.
 • rainita
 • Inese
  0 0 0

  Inese

  Pedofilus nav nozimes arstet, vinus ir kimiski jakastre, vai labak vienkarsi likvidet.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl