Par šaušanu uz policistiem Ķengaragā aiztur divus vīriešus

2 komentāri
Par šaušanu uz policistiem Ķengaragā aiztur divus vīriešus
FOTO: LETA

Naktī no svētdienas uz pirmdienu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Speciālo uzdevumu bataljona (SUB) darbinieki Rīgā, Prūšu ielā, aizturēja divus agresīvi noskaņotus vīriešus, no kuriem viens policistu virzienā raidīja vairākus šāvienus. Lai neitralizētu bīstamās personas, SUB darbinieki raidīja atbildes šāvienus no dienesta ieroča, pēc kā abi vīrieši tika aizturēti.

Ap pulksten vieniem naktī policija saņēma izsaukumu uz kādām kopmītnēm Prūšu ielā. Zvanītājs ziņoja, ka viņa istabā pirmajā stāvā cenšas ielauzties divi agresīvi noskaņoti vīrieši – sākumā pa logu, pēc tam pa istabas durvīm. Viens no agresīvajiem vīriešiem esot bruņojies ar šaujamieroci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz notikuma vietu nekavējoties izbrauca SUB ekipāža, kas, ierodoties kopmītņu ēkā, kāpņu telpā ieraudzīja abus vīriešus, kuri centās ielauzties kādā no kopmītņu istabām. Ieraugot policijas darbiniekus, vīrieši nepakļāvās aicinājumam apstāties, un viens no viņiem ar šaujamieroci sāka šaut policistu virzienā.

Lai neitralizētu agresīvo vīrieti, policisti raidīja mērķtiecīgus šāvienus uzbrucēja virzienā, kā rezultātā 1986. gadā dzimušais vīrietis tika ievainots un nogādāts slimnīcā. Turpat uz vietas aizturēta arī otra persona – 1989. gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Saistībā ar notikušo pret abiem aizturētajiem uzsākti kriminālprocesi pēc vairākiem Krimināllikuma pantiem – par huligānismu, ja tas izdarīts, lietojot ieročus, kā arī par uzbrukumu un pretošanos varas pārstāvim. Policija turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu pārējos lietas apstākļus.

Pašlaik 1986. gadā dzimušais vīrietis policijas uzraudzībā atrodas slimnīcā, savukārt otrs aizturētais joprojām atrodas izolatorā. Šodien policija lūgs tiesu abiem vīriešiem piemērot drošības līdzekli apcietinājumu.

TOP komentāri

 • Andron MacBeton
  0 0 0

  Andron MacBeton

  Huligānismu?
  Kapēc tad viņi lauzās tajā dzīvoklī? Tur vajag uzreiz par slepkavības mēģinājumu!
  Kas tā par huiņu notiek?! Par zoopornu iedo 40 darba stundas, par šaudīšanos pilsētā, uz policistu, pamatpants ir kaukāds huļigānisms.
  A man par joku internetā 120 darba stundas tiesnesis iegrauj!
 • pelēkais

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl