Par neļaušanu braukt reibumā sieviete ar nazi savaino vīru un māti

Pievienot komentāru
Par neļaušanu braukt reibumā sieviete ar nazi savaino vīru un māti
FOTO: RPP

22. jūlija vakarā Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Zolitūdē, Rostokas ielā, kur norisinājās ģimenes konflikts. Ierodoties notikuma vietā, kāpņu telpā sastapta kāda kundze ar asiņojošām rokām.

Policijas darbinieki noskaidroja, ka sievietei uzbrukusi viņas meita, kura pēc uzbrukuma pametusi dzīvokli. Turpinot aptaujāt lieciniekus, noskaidrots, ka iepriekš tajā vakarā cietušās meita kopā ar savu vīru lietojuši alkoholu, taču vakara gaitā izcēlies konflikts, jo vīrs mēģinājis atturēt savu sievu no braukšanas reibumā.

Kā stāstīja cietušie, sieva alkohola reibumā pēkšņi vēlējusies doties izbraucienā ar auto, taču viņas vīrs centies viņu atturēt no šādas rīcības. Tas iereibušo sievieti sadusmojis, un viņa ar nazi uzbrukusi savam vīram. Tajā brīdī telpā ienākusi agresīvās sievietes māte, kura, iesaistoties ķīviņā, mēģinājusi “neitralizēt” savu meitu.

Cīņas karstumā ievainojumus rokās guva gan uzbrucējas laulātais, gan viņas māte. Uzreiz pēc šā notikuma abi cietušie patvērušies pie kaimiņiem un izsaukuši operatīvos dienestus, taču meita pa to laiku dzīvokli pametusi, tiesa bez automašīnas.

Notikuma vietā Rīgas pašvaldības policisti sagaidīja mediķus un Valsts policijas darbiniekus, bet pēc to ierašanās devās patruļā ar mērķi atrast agresīvo sievieti.

Aptuveni divas stundas vēlāk kārtības sargi uz ielas pamanīja iespējamo vaininieci, un pēc identitātes pārbaudes policistu aizdomas apstiprinājās.

Agresīvā 33 gadus vecā sieviete aizturēta un nogādāta Valsts policijā.