Par mobilā telefona zādzību aizturēta 19 gadus veca iepriekš sodīta meitene

Komentāri
Par mobilā telefona zādzību aizturēta 19 gadus veca iepriekš sodīta meitene
FOTO: LETA

Rīgas Latgales iecirkņa policisti vakar bija saņēmuši iesniegumu par nozagtu mobilo telefonu. Policistiem tapis zināms, ka cietusī persona savu mobilo telefonu kādā tirdzniecības centrā bija ievietojusi skapītī, lai to uzlādētu. Taču kāds to bija atvēris un nozadzis telefonu.

Kamēr cietusī persona vērsās policijā, tikmēr tirdzniecības centra apsardzes darbinieki par zādzību no pārtikas veikala un preces bojāšanu bija aizturējuši kādu 1997. gadā dzimušu meiteni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti sadarbībā ar apsardzes darbiniekiem noskaidroja, ka notvertā meitene iepriekš bija atvērusi skapīti, kas paredzēts telefonu uzlādēšanai, un nozagusi mobilo telefonu. Likumsargi noskaidroja vietu, kur 19 gadus vecā meitene atstājusi nozagto telefonu, un to atguva. Aizturētā jauniete jau iepriekš nonākusi policijas redzeslokā par zādzībām, narkotisko vielu lietošanu un miesas bojājumu nodarīšanu.

Aizturētā meitene tika nogādāta iecirknī un šobrīd pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, kas izdarīta no glabātuves. Par šādu noziegumu viņai var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Lasi vēl