Komentāri

550 eiro par kādu negadījumu, ko it kā izraisījusi meita. Tieši tik samaksājusi pensionāre no Bauskas puses, kad viņai piezvanījuši nepazīstami cilvēki un sākuši stāstīt dažādus melus.

Bija svētdiena, Mežotnes iedzīvotāja Ženija rosījās pa savu dzīvokli, kad pēkšņi atskanēja telefona zvans. Tas lika Ženijai pamatīgi satrūkties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņas meita jau kādu laiku dzīvo ārzemēs un sūdzas par veselības problēmām. Tāpēc arī pensionāre noticējusi vīrietim, kurš sevi nosaucis par ārstu un stāstījis, ka viņas meitai kļuvis slikti un viņa, krītot pa kāpnēm, netīšām nodarījusi pāri kādai meitenei. Tā teikt – krītot parāvusi bērnu līdzi.

”Meitenei esot smadzeņu satricinājums, viņa tagad ir reanimācijā. Viņu steidzami jāoperē, pati meita šobrīd neesot spējīga runāt.Vienu gan meita esot dakterim pateikusi – ka viņas mamma šajā sarežģītajā situācijā varot palīdzēt,” stāsta Ženija.

Tad nu cilvēks, kurš sevi sauca par dakteri, uzreiz prasīja, ko viņam vajag. Un vajadzēja viņam, protams, naudu.

Sākumā vīrietis Ženijai prasījis 15 tūkstošus eiro, taču sieviete atbildēja, ka viņai tik lielas naudas summas nav. Protams, ka krāpnieki uzreiz bija ar mieru no Ženijas paņemt jebkādu summu, ari krietni mazāku. Līdz ar to sieviete viņiem atdeva 550 eiro, ko sakrājusi savas mammas bērēm, ja nu tāda nepieciešamība rastos.

Tikai pēc tam, kad aizgājis puisis, kurš ieradās pēc naudas, viņa sapratusi, ka ir piemānīta. Tagad jau vairs neko. Tam, ka izdosies atgūt naudu, Ženija netic.

Jāpiebilst, ka līdzīgus zvanus saņēmuši arī citi Bauskas novada iedzīvotāji. Visi kā viens vēstījuši par nelaimē nonākušiem tuviniekiem.

Likumsargi uzsver, ka nekādā gadījumā nedrīkst atklāt informāciju par sevi, personas datus, dzīvesvietas adresi. Tāpat nedrīkst šādā situācijā sniegt nekādu informāciju par radiniekiem. Pilnīgi noteikti nedrīkst dot nekādu naudu cilvēkiem, kas ierodas pēc tās. Līdzko ir saņemts šāds telefona zvans, nekavējoties par to jāinformē policija. Vēlams zvanīt uz numuru 110.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl