Komentāri

Pa piecstāvu mājas logu izkārusies meitene sauc pēc palīdzības, viņai aiz muguras nāk melni dūmi un liesmas, šādu skatu šodien Pārdaugavā, Imantas ielā, ieraudzīja vairāki apkārtējo māju iedzīvotāji, kuri nekavējoties sauca glābējus.

Vēlā pēcpusdienā daudzdzīvokļu mājas piektajā stāvā izcēlās ugunsgrēks. Dzīvoklī bija palikusi 13 gadus veca meitene ar suni, kuriem draudēja nosmakšana un sadegšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitene turēja klēpī savu četrkājaino draugu, izliecās pa logu un sauca pēc palīdzības. Glābēji atbrauca dažu minūšu laikā, un meiteni izdevās glābt.

Foto

Kamēr vieni iedzīvotāji glābējiem taujājuši, vai arī viņiem nav jāpamet mitekļi, citi notikušo pārdzīvojuši daudz mierīgāk un dzirdējuši tikai rosību kāpņu telpā.

Oficiāli ugunsgrēka iemesli šobrīd nav zināmi, taču pastāv iespēja, ka tiešām aizdedzies dators vai printeris, bet tiek pieļauta arī versija par degošu svecīti, kas atstāta bez uzraudzības, turklāt nolikta līdzās uz jau minētās tehnikas.

Neatliekamās palīdzības mediķi ziņo, ka 13 gadus vecās meitenes veselībai briesmas nedraud. Viņa aizvesta apsekošanai uz Bērnu slimnīcu Vienības gatvē, taču apdegumi nav konstatēti.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl