Par mata tiesu no nāves! Imantā no degoša dzīvokļa izglābj 13 gadus vecu meiteni ar suni

Pievienot komentāru
Par mata tiesu no nāves! Imantā no degoša dzīvokļa izglābj 13 gadus vecu meiteni ar suni
Ekrānuzņēmums

Pa piecstāvu mājas logu izkārusies meitene sauc pēc palīdzības, viņai aiz muguras nāk melni dūmi un liesmas, šādu skatu šodien Pārdaugavā, Imantas ielā, ieraudzīja vairāki apkārtējo māju iedzīvotāji, kuri nekavējoties sauca glābējus.

Vēlā pēcpusdienā daudzdzīvokļu mājas piektajā stāvā izcēlās ugunsgrēks. Dzīvoklī bija palikusi 13 gadus veca meitene ar suni, kuriem draudēja nosmakšana un sadegšana.

Meitene turēja klēpī savu četrkājaino draugu, izliecās pa logu un sauca pēc palīdzības. Glābēji atbrauca dažu minūšu laikā, un meiteni izdevās glābt.

Foto

Kamēr vieni iedzīvotāji glābējiem taujājuši, vai arī viņiem nav jāpamet mitekļi, citi notikušo pārdzīvojuši daudz mierīgāk un dzirdējuši tikai rosību kāpņu telpā.

Oficiāli ugunsgrēka iemesli šobrīd nav zināmi, taču pastāv iespēja, ka tiešām aizdedzies dators vai printeris, bet tiek pieļauta arī versija par degošu svecīti, kas atstāta bez uzraudzības, turklāt nolikta līdzās uz jau minētās tehnikas.

Neatliekamās palīdzības mediķi ziņo, ka 13 gadus vecās meitenes veselībai briesmas nedraud. Viņa aizvesta apsekošanai uz Bērnu slimnīcu Vienības gatvē, taču apdegumi nav konstatēti.

Video